Přejít na obsah

Servisní akce - výměna rozvodů 1.2 TSI


hopa26

Doporučené příspěvky

Zo servisu som bol informovaný, že zatial to bude iba pre YETI, lebo ŠA to presne nešpecifikovala, iba vyhlasila dielensku akciu na vymenu rozvodoveho mechanizmu pre prvovyrobene 1,2 TSI, čo boli v YETI. Po nahodeni mojho VIN do systemu tam vymena nie je, aj ked mi to drnci. 05/2010. Ak im to tam nabehne neskor, tak ma volaju na vymenu. A niet sa coho obavat, vymenia to aj po skonceni zaruky!

Editováno: , autor: akubus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto už mám doma,vše proběhlo bez problémů,žádný rozdíl nepozoruji,vše šlape bezchybně-stejně jako předtím.

Nechal jsem si vyměnit i ten drnčící zámek a oprýskaný zadní znak Škoda,vše zdarma v rámci záruky.

Dále tam nahráli nějaký nový software řídící jednotky a upravili svazek u klimatizace.

Auto je stále stejné,jsem ale klidnější.

Myslel jsem,že se dozvím více podrobností,ale nikdo nic moc neví,nebo vědět nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jdu taky v pondělí na tu výměnu tady v Olomouci. Mám dotaz na Hopa26. Podle toho co uvádí Libero1071(dík za informaci) se má měnit i motorový olej a filtr!!! U Tvého vozu výměna proběhla a olej si platil ?? Ze servisu mám jenom info o přistavení vozu a o nějakých vícenákladech ani slovo. Jinak prosím o další informace od těch co mají již po servisní výměně.

Editováno: , autor: specnas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyměněný olej i filtr.Neplatil jsem nic.Zatím mám najetých 22,5tisíce kilometrů mám po 3 nový olej Castrol Long Life. :)

Mr Cimbu by měl ze mne radost. :D

Asi to bude tak,že pokud se jede na velký servis po 30tis. ,tak se olej+filtr platí,dříve to jde na jejich vrub.

Editováno: , autor: hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto som tam napísal:

ak nemáte problém sem hodiť VIN-ko alebo poprípade do SS,tak sa pokúsim orientačne zistiť či vaše vozidlo do tejto akcie spadá

hlavne to slovíčko ORIENTAČNE...jasne,že treba potom zájsť do autor.servisu a akciu overiť...

skús mi hodiť tvoje VIN-ko do SS a uvidíme či sa so servisom zhodnem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si byl pro Yetíka a vrátil náhradní Fábii 1,2 HTP. Vyměněné rozvody, olej i filtr. Samozřejmě vše zdarma. Rozdíl nepozoruji, Yetík jezdí stejně, zvučí stejně. Ale jsem klidnější. :) Do prohlídky mám něco přes 3 000 km, takže za chvilku budeme zpátky v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som sa zastavil v servise, že čo a ako...?! Zatiaľ som nebadal žiadne problémy alebo indície poruchy rozvodov a vôbec žiadnu chybu celého auta. Ale po prečítaní pár príspevkov z fóra, mi to nedalo spať. Odpoveď servisu, že zvolávačka to nie je, ale dielenská oprava áno. Znamená to, že pri najbližšej návšteve servisu (kvôli hocičomu) sa tie rozvody meniť budú. Objednajú a pripravia potrebné súčiastky a odložia ich na moje VIN. Keď prídem, urobia to. Mám ešte asi 4000 km do servisnej prehliadky a výmeny oleja...tak to spojím. cca 1 mesiac. Uvidíme. Možno ušetrím cenu oleja, pri servisnej prehliadke by som ho platil. Pri tej výmene rozvodov je olej, filter a ostatné veci samozrejme zdarma. Yeti je z 11/09. 1,2 TSi hneda mato,ambition. Používam Shell V-Power Racing 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...