Přejít na obsah

Černá díra - aneb co se na střechu dá, střecha už nevydá


Coala

Doporučené příspěvky

Ahoj po me posledni zkusenosti, kdy jsem na strese nechal operku hlavy ze zadni sedacky, by me zajimalo, jak jste uspesni vy ? :kol-31:

Tak a zde jsou me uspechy:

hodinky

LCD monitor (v krabici)

operka hlavy

Neni toho tolik, ale za posledni 2 kousky me blbost fackuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by slo rict, ze my co mame sva auta radi nesedame na sedacky jelikoz se osedi... i na strechu se daji veci polozit tak, aby se neodrela a tech kaminku co lita za auty pred nami ... no zkratka lak se ochranit jinak nez fulltime garazovanim neda. Auto je od toho aby se uzivalo. Ale to uz je jina relace ze a dal bych to nerozvadel ;o)

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se na sedačkách sedí, s tím to kupuji. Kamínky a povětrnostní vlivy, to neovlivním. Ale nacpat si na střechu LCD monitor v krabici a ještě se s tím rozjet, aby mi to spadlo přes kufr na zem, to bych byl pěkný debil. :kol-44:

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobo v klidu tohle nebyl duvod proc jsem tema zalozil, ale mas pravdu asi je to duvod dalsi tema nezalozit tak to jiz dale neres. Myslim, ze nejsem jediny kdo nekdy neco nechal na strese. Mej pekny den a uvidime co kdo prizna.

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na mojí Fabii pani zapoměla nákup a odjela se svým FORDem. V tašce byli klíče, doklady peněženka a jídlo.

Přece nebude dávat tašku na svoje auto. Prej aby si ho nepodřela bo bylo drahý a Fabie je levná a podle ní má hnusnou barvu.

A chlapi z bejvalí práce v Brně při veletrhu na střeše nechali klíče vod auta. A světe div se odpoledne po 9 hodinách tam furt leželi. Nikdo je nešlohnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

U mě to byla Mražená zeleninová směs :D

Šel jsem do obchodu pro pár věcí tak sem si nebral vozík a ani tašku,když jsem přicházel k autu tak sem mel prlné ruce takže jsem si tu zeleninu položil na střechu abych si otevřel kufr,docvaklo mi to až doma když jsem čučel na účet a zeleninu neměl :kol-28: Škoda byla cca 30kč takže mě to zase tolik netrápilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolegyně, obchoďačka položila na střechu takový "minitablet" v gumovém obalu. Bylo to ještě u feliny kde byl kopeček na střeše. Takto přejela v Brně od Makra až do Bohunic a pak ho s klidem sebrala. Ale jak říkal, zatrnulo v ní když to tam viděla.Zároveň se divila co na ni blikají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Foťák, večer jsem ho odložil na střechu, přespal a ráno odjel. Ale hledal jsem ho úplně jinde, asi tak po půl roce mi došlo, kde jsem ho mohl nechat. To už jsem měl samo jiný... Ale tenkrát mě to dost sr..... Byl to DSLR, takže celkem drahý...

Od té doby nic na střechu nedávám... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...