Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

Ten hluk jsem zvědav až někdo srovná s S2. A jaká byla ta vyšší rychlost?Já konkrétně na S3 mám celkem možnost velké slevy,takovou nemám jinde. Ale i tak se mi zdá na mě dost vysoká hi. Ale ještě jsem v něm neseděl,takže pak teprve můžu případně snít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne jsem nasel bilou LK (i kdyz asi Moon) a bezovy interier (hnedy mi prijde nic moc). Na zivo to vypada jeste lepe  :kol-24:... Takze se tesim jeste vice az dorazi.

 

Akurat by mne zajimalo, kudy to vezli? Pres repkove pole :) (viz foto krytky tankovani)?

 

Foto z FB Unicaru

 

post-65941-0-92765100-1433923843_thumb.j

post-65941-0-62714100-1433923856_thumb.j

post-65941-0-10847600-1433923877_thumb.j

post-65941-0-72852200-1433923962_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem se Ti ten hnědý nelíbí? Já ho nakonec vybral, ale stále pokukuji i po tom světlém, nepřijde mi ale praktický... máme ho nyní ve Volvu a že by to byl nějaký super rozdíl.

Můj problém je, že jsem ani v jednom z těch interiérů neseděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže první odvážlivec, který zvolil bílou moon a světlý vnitřek?

 

Chtěl jsem to objednat, protože světlý interiér mám v S2, ale v kombinaci s černou perleťí a v té S3 tolik nevynikne...

 

Ale teď se bojím, že obojí světlé bude vypadat blbě a proto jsem do S3 objednal bílou moon a hnědou kůži, ale nejsem s tím úplně happy... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bíla se mi osobně líbí nejvíce,jak je to tmavé je navíc každý škrábanec na tom slabém lakování vidět.A světlý interiér s bílou mi přijde také snesitelný.

Já se dnes podíval na jeden stojící na salonu,interiér působil fajn, byl to Style s černou alcantarou.Jen jsem to letmo prohlédl, kufr na první pohled menší než S2.Koukl jsem na rezervu, byla tam 205/16 jako na S2.Teď koukám ve SM,že ten kufr je opravdu menší,když je tam rezerva, zajímavý, že S2 má větší,když se tím tak chlubili.Auto bez rezervy neuznávám,úplný nesmysl.

Jinak mi říkali,že mají pouze výbavy Style a LK.Tak příště až pojedu okolo se svezu.Auto se mi vzhledově líbí v reálu, barva byla nějaká světla béžova.Ale bílá je hezčí :)

Editováno: , autor: PetrKV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem v nem nemel moznost sedet a tak jsem studoval videa a fotky na netu, hlavne ze Zenevy. Ta hneda mi prijde moc umela, v ruznych svetelnych podminkach vypada jinak (nekdy uplne vyblite - dle mne)... Navic kombinace bila barva, hnedy interier, cerne doplnky mi pripadalo jako totalni mix ktery k sobe nejde.

 

Kombinace kterou jsem zvolil ja - Bila Candy a bezovy interier (odvetravane sedacky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, vy co už máte objednáno, dostali jste na to vůbec nějakou slevu ? Tam, kde já se ptal, se k ničemu moc nemají. Že prý poptávka těžce převyšuje nabídku a není tudíž třeba podbízet se slevama. To zní sice logicky, ale oni dealeři bojujou i mezi sebou, to je jasný. Takže jak ?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostali, ale málokdo o tom chce nebo může mluvit :-) Každopádně běžnej člověk na salonu dostane max. do 10%, při větším odběru nad 70 škodovek ročně i o dost víc. Základní marže prodejce je 7% a někdo pustí ještě část ročního bonusu, protože očekává, že to dobere na servisních prohlídkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem dnes na Jarove, mají tam Style a LK.

Rozpacity pocity - musím zrušit střešní okno, s nim se tam s 198 cm nevejdu!!!

Venek je hezky, uvnitř zklamaní, není rozdíl mezi Octavii

Nejdražší sedačky s ventilaci nemají poradne boční vedeni a mají krátké sedaky.

Nejde vysunout vpřed hlavova operka

Dilenske zpracování nic moc, neudělal jsem fotky, nelicovaly plasty

Za auto s cenovkou 1,25 mio bych čekal mnohem víc.

Hodně se šetřilo.

Za své bych si ho nikdy nekoupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, taky názor, ale souhlasím teda jen částečně. Sedáky ano, krátké a špatné boční vedení. Rozdíl mezi Octavií a S III ovšem naprosto diametrální. Dílenské zpracování jako obvykle u koncernu, ne snad zcela perfektní, ale velmi solidní. Možná snad se jedná o porodní bolesti prvních kusů. Jestli se šetřilo ? Ne víc, ne míň, než v dnešní době u jiných značek stejné třídy. 

A největší kritici bývaj obvykle ti, kteří si to za svoje peníze koupit nejdou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda moc nerozumim tomu stresnimu oknu, cim se tam snizi vyska, sedel jsem v Superbu, mam 197cm a mel jsem nad hlavou spousta mista, to by muselo stresni okno snizit vysku asi tak o 10cm a to se mi fakt nezda, na fotkach neni videt rozdilu, krom toho, ze tam je ovladani okna misto schranky. Nemel si vytazene sedadlo do maximalni vrchni pozice?

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedaky snad nemohou být stejné jako v O3 tomu nevěřím, seděl jsem v RS Pravda moc jsem to nestudoval a sedělo se mi celkem příjemné, jak jsem ale lezl ven,hned jsem vrazil do b sloupku,jak má O3 krátké dveře a seděl jsem vlastně v jeho úrovni,v S3 se dnes nic takového nekonalo. O3 je uvnitř pořád značně menší auto a to mám jen 188cm.Zpracování v S3 jsem nějak venku na slunci nepostřehl,takže nevím. Zázraky rozhodně nečekám. To už vím z S2.Já jsem zvědavý na nižší výbavy active a ambition, jak budou vypadat.. Tady všichni míří hodně vysoko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda moc nerozumim tomu stresnimu oknu, cim se tam snizi vyska, sedel jsem v Superbu, mam 197cm a mel jsem nad hlavou spousta mista, to by muselo stresni okno snizit vysku asi tak o 10cm a to se mi fakt nezda, na fotkach neni videt rozdilu, krom toho, ze tam je ovladani okna misto schranky. Nemel si vytazene sedadlo do maximalni vrchni pozice?

rozdíl je v konstrukci střechy, je to v několika centrimetrech, potvrdil i prodejce, další vliv můžou být elektrické sedačky, to je ale můj dohad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedaky snad nemohou být stejné jako v O3 tomu nevěřím, seděl jsem v RS Pravda moc jsem to nestudoval a sedělo se mi celkem příjemné, jak jsem ale lezl ven,hned jsem vrazil do b sloupku,jak má O3 krátké dveře a seděl jsem vlastně v jeho úrovni,v S3 se dnes nic takového nekonalo. O3 je uvnitř pořád značně menší auto a to mám jen 188cm.Zpracování v S3 jsem nějak venku na slunci nepostřehl,takže nevím. Zázraky rozhodně nečekám. To už vím z S2.Já jsem zvědavý na nižší výbavy active a ambition, jak budou vypadat.. Tady všichni míří hodně vysoko :)

RS nemá standardní sedáky, ty mi přijdou OK a navíc vypadají dost dobře.

Bude mi trvat než si tam najdu svoji pozici, snad se to povede, také mohli do S3 dát nějaké sportovní příplatkové sedačky:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A největší kritici bývaj obvykle ti, kteří si to za svoje peníze koupit nejdou. 

s tím souhlasím, protože auto vnímají více jako zboží a mají mnohdy větší srovnání, což však nemusí být pravidlem.

Každopádně se na auto těším, hlavně po motorové stránce.

 

Co mě ještě překvapilo, jak se zmenší kufr, pokud se objedná rezerva, na promo fotkách je to všude bez rezervy.

Být Passat s tímto motorem, tak neváhám ani vteřinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nechápu, jak se kvůli rezervě může zmenšit kufr. Rezerva je přece pod kobercem a pokud není, je tam sada na lepení, ale otvor na rezervu zůstává stejný, ne?

 

Protože kufr je každopádně větší (delší) než u S2, toho jsem si všiml hned.

Editováno: , autor: Plzeňáček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže z testu na Novinkách:

 

"Zavazadlový prostor je bez nadsázky mistrovskou disciplínou nejenom Škody Superb. V případě Superbu III má základní objem 625 litrů (s rezervním kolem o zhruba 25 litrů méně), což je o 30 litrů více než u druhé generace a výrazně více, než kolik nabízí konkurence."

 

Pokud tedy nepočítají do objemu i tu díru, ktrou málokdo prakticky využije víc než na hever a kabely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...