Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Tak koukám že jsem se rozhodl včas. 13.3 jsem byl u prodejce se poptat po nějakým autě, projel jsem si fábii 1.2 tsi 63kw, rapida 1.2 63kw a taky rapida 1.2 77kw. prodejce mi udělal předběžnou nabídku a zeptal se mě kdy bych to chtěl mít.. Já řekl že někdy v červnu.. na to mi řekl abych se u něj stavil do konce dubna abych ho měl v červnu a do té doby si promyslel jestli nechci ještě něco navíc. Já měl naštěstí hned jasno že to bude 77kw. Tak jsem tam šel 18.3. a objednal.. A 31.5. mi volal že už ho má na salóně. takže to trvalo nějakých 10 týdnů. Jednání s prodejcem bylo solidní, když jsem chtěl udělat ještě změnu ve výbavě v před zadáním do výroby, tak nebyl problém..:-) Asi je pravda ta, že jsou Prodejci a (prodejci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) díky za tip, dneska jsem to dost sledoval, dost jsem toho prošel a jak jsem psal jinde, zaujala mě social Octa nova, kterou bych zatím dokázal za 315.000 ,ale nová Octa :D

Jinak ty Rapida co máte vy +- 300.000,- někde míň , někde víc .. ale jsou hodně bez senzorů :( a to je pro mě nepřijatelné. ALe zas mě překvapila cena Octavie 2, 2 roky stará a stojí stejně jak nový Rapid z výroby :( šílený s těma autama :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš...a já k Rapidovi došel přes hledání 2 roky staré Octavie. Za 320 mám plně vybavené auto a v podstatě nové. Sociální výbavu Octavie III jsem rovněž zavrhnul. Ale každý má jiné preference. Nejhorší je, že pokud jednou zažiješ takovou výbavu, nikdy si sociální verzi o třídu vyššího auta nevybereš, protože na ty fíčury jako multifunkční volatn, zabudované HF nebo tempomat se sakra rychle zvyká. Takže možná uděláš tou socka výbavou dobře, aspoň tě to nerozmazlí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ta socka výbava stačí, mám tam vše co potřebuji, kromě alu kol, sunsetu, parkovacích senzorů,rezervy,mlhovek a rádia na CD. Tempomat si nemůžu dovolit ani u Rapida, pač za něj nehodlám dát víc jak 300.000,-. Zas takový zázrak to není. No a o motoru nemluvě ... to je to, čeho se u Octavie bojím, že ta 63kw verze s ní prostě nepohne tak, jak bych chtěl ... u Rapida to stačí.

 

Kor teď, když sebrali ti šmejdi ty parkováky, klima je mi ukradená....ale ty parkováky za 9000 se mi doplácet nechce. Navíc zas rozesílat poptávku už se mi taky nechce, to už by si prodejci mysleli, že si z nich dělám srandu :(

 

EDIT. Tak poptávku jsem ještě jednou rozeslal :D

Editováno: , autor: Angel@Devil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid na dálnici je v pohodě i s 63kw...ale záleží co myslíš tím pohoda a co horší. Já mám prostě na tempomatu rychlost a jedu furt stejně kopec nekopec, spotřeba se pohybuje 5,7 - 6,3 podle nastavené rychlosti a jestli jedu tam nebo zpátky :D Klimatizace nemá vliv, naložení počtem pasažérů v podstatě taky ne. Zkoušel jsem teď ve dvou lidech a naloženém kufru půl trasy 120 a půl 160 + motání se po dvou městech, výsledek 6,8l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i ta 63kW je vpohode. dneska jsme se honili na dalnici s o2 combi tdi a v kopci jsem ji ujel. v rychlosti od 140 se zacala rychle vzdalovat. pak jsem zkousel jak to jede, 180 tacho a cca 4000ot je tam rychle, ale dal to uz moc nelezlo, mel jsem teda zaplou klimu. jinak klima je znat, auto sice tahne, ale je to takovy cely pomalejsi a kdyz jsem behem akcelerace vypl klimu, bylo to jako druhy turbo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v pátek u prodejce... sdělil mi zajímavost, že stále není problém objednat do výroby Rapida s výbavou Fresh Ambition, tak jak byla před změnami v souvislosti s novým modelovým rokem!

 

Je klidně možné, že si prodejce naobjednal x aut, u kterých čeká buď postupné rozprodání nebo výrobu na sklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...