Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

tak v katalogu je urcite par veci co se da dokoupit nebo domontovat, napr. hezci nebo vetsi kola, nejake ty listy prahu nebo ceho vseho, nosic kol, tazne, atd...

 

no tak jasne, kola ybch snad ani vetsi nechtel, chci 15ky, prahy za 500kc no proc ne...spis ten jejich simply clever čupr koberec do kufru by se hodil :D hele uvidime...ja cekal ze to budu mit do srpna vyrobeny a zfouknu dovču a dalši veci novym autem a ono ejhle :)

runner: ty jsi cekal sestnact tydnu nebo si to mel v objednavce?

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jasne, kola ybch snad ani vetsi nechtel, chci 15ky, prahy za 500kc no proc ne...spis ten jejich simply clever čupr koberec do kufru by se hodil :D hele uvidime...ja cekal ze to budu mit do srpna vyrobeny a zfouknu dovču a dalši veci novym autem a ono ejhle :)

runner: ty jsi cekal sestnact tydnu nebo si to mel v objednavce?

 

uz shanej zimaky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem 1,2 TSI 77kw skoro v plné výbavě 4.4. a dnes jsem si ho byl prohlédnout u prodejce, příští týden předání - čekání tak tvalo necelé dva měsíce. Prodejce jsem se ptal na problém s dodávkou motorů a on mi řekl že o ničem neví, naopak se mu povedlo před měsícem zaplánovat Rapida s tímto motorem a již je ve výrobě - sám se tomu divil.

Když jsem před rokem čekal půl roku na vyrobení Yetíka ...... to bylo šílený.

 

Jaký máte typ motoru ve velkém TP u verze 1,2 77kw ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 77 kW bych to viděl na CBZB. :kol-28:  Jen by mě zajímalo,jestli tyto problémy jsou také u objednávek Fabií 1.2 TSI 77 kW.
Bojlere,rozdíl mezi těmito výkonovými variantami,podle toho co mě kdysi napsali z MB,je jen v SW. Zde na foru se ještě psalo,že to není tak jednoznačné - mají tam být údajně i jiné budíky pro výkonější variantu. Aby nebyla možná jen záměna řj motoru. :kol-32: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem 1,2 TSI 77kw skoro v plné výbavě 4.4. a dnes jsem si ho byl prohlédnout u prodejce, příští týden předání - čekání tak tvalo necelé dva měsíce. Prodejce jsem se ptal na problém s dodávkou motorů a on mi řekl že o ničem neví, naopak se mu povedlo před měsícem zaplánovat Rapida s tímto motorem a již je ve výrobě - sám se tomu divil.

Když jsem před rokem čekal půl roku na vyrobení Yetíka ...... to bylo šílený.

 

No tak ja nevim proste budu cekat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,omýláš stále dokola nic neříkající fráze (a to nejen o xenonech). Přečti si to někdy po sobě. Co konkrétního o těch xenonech víš,kromě toho že mají 25W? Nic. Co konkrétního se ostatní uživatelé z naprosté většiny tvých příspěvků (nejen o xenonech) dozví? Nic. Tak se řiď mojí radou a nespekuluj,kolik budou stát,jak budou svítit,nebo s jakou výbavou se budou objednávat. Myslím,že stačí,když to napíšeš jednou a ne to opakovat ob jeden příspěvek. Už to chápeš? To platí obecně. Jestli tě to tady nebaví,založ si nějaké vlákno v Hospůdce u Rapida a tam si můžeš spamovat,co hrdlo ráčí a o čem budeš chtít. Stále nad tebou visí Damoklův meč. Tak se podle toho zařiď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rogerer: nic jiného než čekat ti nezbude..kdyby tak člověk měl právo když se mu zboží nedostává zajít se tam mrknout osobně kde to vázne... :kol-47: nebo po několika měsících odstoupit a nechat si vrátit zálohu..když se třeba naskytne nějaká skladovka jinde a jiná...

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti Tvým neustálým siláckým řečem, ale je to už trapné a např já se o protahování termínů ve výrobě Rapa dozvěděl mimoděk a při objednávání mé škatule jsem nikomu zálohu nedával a ani bych nikomu nikdy nedal a naopak jsem měl 14 dní na zaplacení auta od jeho převzetí. Je to vždy o korektnosti prodejce, nelínosti jeho zavolat v komplikacích a každý salon by měl být na to připraven omluvenkou v podobě nějakého prezentu nebo dovybavení i třeba pitomýma koberečkama grátis.

Tím pádem zbytečně prudíš a svědčí to jen o tom, jak na rozdíl o předzvěstí Tobě podobným jsou výrobní kapacity nadoraz využity a rozhodně si v Bolce ve fabrice fotbal nehrají.

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznám moc firem co si nevemou zálohu od zákazníků na zboží o několika set tisících... :kol-47: pokud je zákazník pod smlouvou že odebírá pravidelně nějaké zboží,moc firem si nelajzne vyrábět někomu drahé výrobky bez zálohy... :kol-31:  asi žiješ v perfektním světě..závidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...