Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu,že se sraz přiblížil, dává se na vědomost i těm co se třeba ostýchají :

                                               

                   "účast na srazu není podmíněna žádnou registrací"

 

Rádi tedy přivítáme všechny majitele s jakoukoliv generací ,motorizací ,výbavou či barvou OCTAVIE !!!

 

Neváhejte a přijeďte se svým plechovým mazlem mezi nás !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli si vzpomenu tak to odědělám ale kabel asi ne ani nevím kam to Jarda napojoval ale myslím že někde k radiu. tuším že ten kupec přijede v utery...

 

Myslím, že jsi psal když jsi to montoval, že to je do rádia, proto jsem se ptal, jestli bys to nevytáhnul i s kablem, ten bys měl mít jenom protaženej tunelem a měl by jít vytáhnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi, IV. Clintův sraz je za námi.....

 

 

Sraz se vydařil jako obvykle, poznali jsme nové kolegy a panovala skvělá nálada a atmosféra. Všem tedy chci poděkovat za účast a samozřejmě začneme plánovat sraz č.5  :)

Současně doufám, že jste všichni v pořádku dorazili do svých domovů. Jelikož to mám domů za rohem, budu asi první, kdo sem umístí fotky....

 

Taktéž jsem rád, že jsme si mohli prohlédnout skvělou O3 ve výbavě elegance a motorem 1,8 TSI, kterou se mi poštěstilo i osobně projet a za to díky BigBoppovi ;)

 

Jedné mínus, to musím samozřejmě poznamenat, že sraz se nesl ve znamení myslivců a liftů zde byl zoufalý nedostatek (také díky Koktově nepřítomnosti) :)

 

 

Nyní k účasti, přítomni byli:

 

1/ Clint

2/ Ozi

3/ Stanmar

4/ Pawouk

5/ Honza 9007

6/ Arlo

7/ Motosman

8/ Robik5

9/ Tomáš Krška

10/ DuK

11/ Tomiikk

12/ BigBopp

13/ Treo

14/ Elvíno

15/ Tomáš od Oziho

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...