Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Počítáme zase s tebou Side, akorát musíš chodit pravidelně k nám na fórum a obdivovat Koktovou trvalou, Pawoukovy brejle a Panchovo RS-o ;)

 

A to jsi ještě neviděl slavnej Petrrrovej kinderkár :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je vzdy jedna z nevyhod velkeho poctu ucastniku, clovek si zaboha nemuze vsechny najednou zapamatovat a za druhe s radou lidi nestihne ani pokecat.

No jiste muj kindercar je unikatni vuz v Clintove Octavia klubu. Mohl jsem si sice koupit RSo, ale proc bych to delal kdyz ho v Clubu ma kazdej a je to tam tuctove auto. Ale ja a Clintovo Big Brother s Leonem jsme unikatni. :D. To me pripomina bracha tam taky nebyl? By sis mel Clinte udelat v rodine poradek. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucííí, utírám slzu u oka, jdu si převléknout poslintané tílko a nezbývá mi nic jiného, než doufat, že další sraz už zavítám a opět se setkám s Octaviánskými piráty  :kol-47:

 

Jinak musím XjohnnyXmu pochválit jeho žluťáska... ta barva se mi líbí víc a víc, ale v kontrastu se Steelkou je opticky užší takhle jak jsou vedle sebe bych měl obrovské dilema, po které barvě sáhnout  :kol-32:  ale dilema je vyřešeno jako mávnutím proutku, páč budu rád, když dám do kupy svojí Octu a na Nové RSko...resp cokoli nového (jiného, mladšího) si nechám dál jen zdát...

 

YOP kluci, závidím Vám vaše autíčka (v dobrém slova smyslu samozřejmě  :kol-28: )...

 

Jo a jestli to tak půjde dál, tak za chvíli to bude "Clintův Octavia RS sraz"  :kol-29:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já viděl žlutou na žova v salonu, je fakt že byla naleštěná a nasvícená a že lidi na foru to říkají, že třeba Leon cupra dělali mnohem sytější... no každopádně pěkná barva a ta steelka je taky super. ještě bych rád viděl tu červenou na živo, ta na obrázcích vypadá taky úžasně. Bílá, černá ani ta Race už mě nechytá, mají to všichni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám, že není pěkná, líbí se mi moc, ale jak říkám, v téhle barvě dnes jezdí klasika Octy, Rapidy i Fabie a dokonce i Citigo, a jezdí toho fakt mraky... na RS by měly být prémiové laky, které ostatní verze mít nebudou moct... stejně tak jako má L&K tu hnědou a šedočernou, tu bych jinde nenabízel... Jsou to přecejen odlišné modely, které by si zasloužily mít něco extra oproti ostatním verzím... Můj názor pouze... Jinak ta zelená Rallye je taky pěkná a na velké Octavii je moc hezká, oproti Citigo, kde to moc nevyniká... a skoro na silnicích až na pár Fabií RS není vidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...