Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

 

 

Ostaně horké chvilky zažije sám spolupořadatel Clint, protože bude muset veřejně před všemi obhajovat koupi své nové naftové Octavie :kol-137:

 

 

 

 

Obhajovat naopak budete vy, proč jste ještě TSI neprodali :D :D

 

Já jen doufám, že tam nebudu s TDI sám :D (Tomiikk mě nezklame, ten kope za stejnou ligu)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XJohnyX:  Ozák mi poslal 500korun na účet, aby mohl být také v elitě ;)    - Je si vědom svých absencí....

 

Účet ti pošlu SZ ;)

Tak to je jiná, v tom případě doufám, že bereš v potaz to, že jsem studentu a mám tím pádem studentskou slevu  :kol-138:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...zdar jak sviňa...škoda, že není sraz 6.6. to budu v Praze na Kissech, květen je pro mě neprůchodnej, budu zas asi v pracovní neschopnosti, ale pokud se to nějak vyvrbí tak rád přijedu, chtěl bych vidět clintovýho vysněnýho "bílýho ropáka"... :kol-47: a taky ostatní samozřejmě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, jen přijeď, přeběhlíky přímo milujeme, Hyundae obzvlášť a 1,6 GDI úplně. A co se Pawouka týče, není o co stát, kdyby šlo o ženskou, pak bych Tě chápal, jo takhle teď mi to došlo, tak to pak ano, ovšem nevím jestli je na tom Pawouk podobně abys nebyl zklamaný. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlajz přijet může, ale jako návštěvník. Je to především a pouze sraz vozidel Octavia. Tím chci říci, že jeho vozidlo nebude součástí našeho srazu a ani ho nebudu dávat do seznamu účastníků. Nicméně jak jsem řekl,

přijet může a pokecáme. ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci, aby to vyznělo nějak blbě, ale rád bych přijel... byť jsem exOcta... a teď jsem u nenáviděné konkurence.... ale rád bych poznal Pawouka :)

 

Já bych v tom problém neviděl, vzhledem k naprostému přečíslení malým sousedem z MB se nemáme čeho bát.... :kol-22:

 

Myslím si, že nejsme fanatici, ale spíše srdcaři do škodovek a ono porovnání s konkurencí nebude taky na škodu.

 

Takže toho 16.5 klidně přijeď, vyhazovat Tě nikdo nebude :kol-35:

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor!!! Změna místa konání srazu!

Sraz se přesouvá z Krušovic na předchozí tradiční místo a to jest znovuotevřený Hotel Restaurant Classic v Lánech.

Datum a čas zůstávají stejné.
 

Clint právě provedl osobní návštěvu výše zmíněného podniku a rozhodl se pro návrat na osvědčené místo činu. Více podrobností napíše za chvíli sám.

PS: v tomto smyslu jsem upravil i podpisy u Clinta, Stanmara a Oziho. ;)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, právě jsem se vrátil z Lán.....

 

 

Provedl jsem inspekční jízdu s těmito poznatky:

 

Hotel Classic je čerstvě po znovu-otevření. Změnil majitele, změnil personál, i kuchaře samozřejmě. To je ovšem vše, co se změn týče. Vybavení, privátní nekuřácký salónek zůstává, vejde se do něj až 35 účastníků.

Samozřejmě je k dispozici "čipovaná kofola"  (žádná ZULU kola atd)  a malinovka.

 

Pro masožrouty jsou k dispozici žebra a kolínko s křenem, nechybí ani česnečka.

 

Parkoviště je privátní, bez změny a to je důležité ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...