Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

To je přesně to,co jsem měl na mysli. Ale začíná to tu být nějaké zmatené. Co nechat tohle forum jen na čistý sraz a založit další topick s názvem např SPOLEČNÉ TOULKY nebo tak něco a tam bychom domlouvali nějaké výlety?

Jinak jsem pro každou akci ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně ani nemyslím, že by III. Clintův sraz měl být někde jinde než na Lánech, pokud by se jednalo o návštěvu MB, tak by to musel zařídit třeba TSI, který tam zřejmě bydlí. Ovšem založil by své vlákno a to by se jmenovalo jinak. Já nejsem schopen zařizovat něco na dálku, když to tam neznám.

Takže dvě akce - za mě ANO.

III. Clintův sraz, ANO bude, ale na Lánech, možný s výletem a společnou jízdou na Křivoklát.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru obě akce. :kol-28:
http://new.skoda-auto.com/cs/experience/museum/Pages/museum.aspx
Jen dodatek k muzeu ŠA - nějak se prý nepovedla instalace, většina vozů je v několikapatrových regálech, takže k těm co jsou výš, není přístup a tím pádem nejsou dobře vidět. :kol-32:  http://new.skoda-auto.com/cs/experience/museum/gallery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stojí to za návštěvu 100% těch aut co je nahoře na které je vidět hůř je minimum. Jediná věc je ta,že není vidět do interiérů aut. Ale to dříve taky nebylo možné úplně,protože většina aut byla za provázkem.

Rozhodně jsem pro výlet ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl sem na dni otevrenych dveri, jak bylo vyroci vsrtupu skodovky do koncernu ; moc pekny ;) .... vsude cisto, poradek a hlavne paradni system prace,... kazdej ma rozdeleny co ma delat,... tudiz kazdej je tam robot ;) ....... ale jinak pekny,.. a nemam problrm jet znova a tedka s vykladem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zjišťoval,jestli by nebylo možno navštívit výrobní závod i mimo pracovní dny ,že jsme skupina skutečnejch fandů škodovek,ale nezlomil jsem je....už jsem to tady psal http://forum.skodahome.cz/topic/121376-clintuv-sraz-octavia-ii-u-prahy/page-29#entry1767037

 

.....Děkujeme vám za váš zájem navštívit firmu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.


V příloze Vám zasílám obecné informace týkající se exkurzí do ŠKODA MUZEA a výrobních provozů.


 Prohlídka výrobních provozů je možná pouze v pracovních dnech od pondělí do pátku.
 

O víkendech je možná pouze prohlídka muzea. ....

 

Takže výroba jedině v týdnu,po objednání.

Což asi pro většinu nebude schůdné.

 

 


 


 


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mladší děti se tam nedostanou ani v doprovdu rodičů... je to z důvodu "rizikovosti" pracoviště, např. malé děti nesmějí ani do logistických hal, kde je např. pohyb ještěrek (v extrémním případě nesmějí např. ani do Hornbachu apod.; třeba Makro to na začátku dodržovalo ;))

 

Muzeum je hezky a zajímavě udělaný a stojí za prohlídku. "Regál" je nešťastně udělaný, snad by se ale měly do budoucna dodělat schody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení přátelé značky Octavia, se Stanmarem se nyní dovolujeme zveřejnit datum plánovaného již třetího Clintova srazu na Lánech. Srdečně tímto opět zveme všechny zájemce, majitele vozidel Octavia I,II a III všech motorizací.

 

 

 

Tak tedy kdy?                                III. Clintův sraz se bude konat v sobotu 13.7.2013

                                                             

 

Kde?                                                 Tradičně opět na Lánech, privátní salónek hotelu Classic

 

Parkování?                                      Hotelový parking Classic

 

Kde se sejdeme?                           Na benzínce "Benzina" v Novém Strašecí, na sjezdu z R6 směrem

                                                              od Prahy.

                                                              Benzina se nachází hned na začátku městečka proti obch. středisku Lídl.

 

 

 

 

 

Pokud bude zájem, bude možné po obědě podniknout společnou projížďku na nedaleký hrad Křivoklát, kde je možná prohlídka a společné posezení ve venkovní restauraci pod hradem.

 

 

 

K účasti se přihlásili: (průběžně aktualizováno)

 

 

 

1/ Clint

2/ Stanmar

3/ Ozi Toretto

4/ Pawouk

5/

6/ Radius

7/ TSI

8/ Arlo

9/ Kokta7

10/ Motosman

11/ Hurikan88

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...