Přejít na obsah

Škoda Rapid Spaceback


Ady2410

Doporučené příspěvky

upc si prikupuje do vozovyho parku bily rapidy liftback.  polepy maji akorat jednoduche upc logo pod zrcatkem.

 

motorove to je vetsinou mix, co jsem koukal tak neco tsi, neco tdi, vicemene vyrovnano, mozna i vice tech tsi.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je nevidam na silnici, ale v arealu, kde sidli nase firma a maji tady i centrum technici upc. kdyz jsem si vitezoslavne objednal bilyho rapida, tak nez mi ho skodovka stihla dodat, uz byly tady v arealu dalsi 3 kusy. ted je jich tu realne asi 5-10 (vsechno bila barva). muj ma ale jako jedinej gps, takze hned podle anteny vidim, kde stojim  :D

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jova, jsem si to přečetl a zamáčkl jsem slzu. Ač se mi opticky SB nelíbí tak z hlediska technických inovací (co nyní můj Rapid nemá  :kol-26: ) je to fajne. Hold se mi jen potvrzuje, že není dobré kupovat první novinku. To samé ovšem bude i nyní u SB a u O3 než tomu vychytají mouchy. Určo se u obou najdou v krátkém čase taky nějaké mouchy. Např. jim u Rapida lift nepřišel podvozek tvrdej (to mě přišel poprvé co jsem v něm jel) a nyní u SB už dělají korekce - na tom je to krásně vidět jací jsou zákazníci zkušební králíci, obzvláště ty první mezi něž patřím i já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: Premyslet takto nelze...skoda to je, ale kdyby jsme furt na neco cekali tak so clovek nikdy nic nekoupi. Ja mam Rapida myslim od 20 tydnu a z meho pohledu bych stejne nemenil za MR2014, pac uz bych uz nemel v nabidce FRESH Climatronic a zadni parkovaci senzory. Kdyby mi ted dal nekdo na vyber, jestli chci radeji Aut. klimu s parkovacima senzorama a nebo Chrom listu, Maxidot a nejake "lepsi" rizeni....tak se jim na to stejne vyprnu a beru to co mam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tou tvrdostí podvozku liftu je to na jedné straně pravda pravďoucí, hlavně na 16" a 17" kolech a českém tankodromu. Na straně druhé SB bude určitě - hlavně tedy v základu bez těžké skleněné střechy - zas o něco lehčí, tím pádem původní nastavení z lliftu by skákalo ještě víc. Ale v ETCE jsou uvedený jiný tlumiče a péra pro lift a jiný pro SB, aby to nebyl jen placebo efekt a vějička pro novináře a zákazníky.....

Holt někdo musí těm ostatním prošlapat cestu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě bude mít SB jiný tlumiče, rozhodně na zadku jo. Přece nemůžou mít stejné tlumiče pro auto s 505 litry a se 410 litry. Je to stejné jako u jiných škodovek, kombíky mají jiné zadní tlumiče než krátké.

 

Každopádně ty výbavy škodovek se mění tak často, že vlastně ani nevím, co furt chci :D nevím, jestli to mění podle toho, jak se co přiobjednává nebo co, ale mění to furt a to mi vadí :D

 

Ale jak zde bylo napsáno, nejhorší je koupit horkou novinku, je dycky lepší tak rok počkat, než to nějak vychytají :) aspoň v těch zásadních věcech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: Premyslet takto nelze...skoda to je, ale kdyby jsme furt na neco cekali tak so clovek nikdy nic nekoupi. Ja mam Rapida myslim od 20 tydnu a z meho pohledu bych stejne nemenil za MR2014, pac uz bych uz nemel v nabidce FRESH Climatronic a zadni parkovaci senzory. Kdyby mi ted dal nekdo na vyber, jestli chci radeji Aut. klimu s parkovacima senzorama a nebo Chrom listu, Maxidot a nejake "lepsi" rizeni....tak se jim na to stejne vyprnu a beru to co mam...

Souhlasím, samozřejmě jsem také spokojený a lištičku a jiné bych za climatronic a park.senz. taky nevyměnil. Podvozek je sice "příjemně sportovní" :kol-28: , ale zase je fakt, že pak v zatáčkách docela sedí a utaženej musel být když je Rapid dlouhá nudle. Jen mi prostě vadí, jak něco nového vychvalují do nebe (a to i novináři) aby to za chvíli bylo jaksi jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda,tak jako i jiné automobilkly samozřejmě průběžně upravuje kde co. O naprosté většině se nikde nedovíš. Pravda,poněkdu rizikovější jsou jistě vozy prvním rokem výroby. Jo,holt když chcete mít mermomocí nový model,tak s tím musíte počítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem Rapida uz v breznu a vubec mi nevadi ze jej ted vylepsuji a ze bude taky spaceback. Kdybych takhle nad vsim premyslel tak bych asi do smrti chodil pesky, nemel bych doma na cem psat tento prispevek a vubec kvuli klesajici cene nemovitosti bych asi ani nebyl "doma", protoze bych porad jen cekal az to bude jeste lepsi a jeste levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že "hágusy" Rapid SB mít nebude. Jediná možnost budou normální příčné střešní nosiče.

 

Celkem mě zaujalo, jak ti novináři neví, do jaké kategorie tohle auto zařadit. Někde píšou, že je to kombi a někde zas hatchback. Přitom to podle mne není ani jedno :D já bych tomu prostě říkal spaceback (hatchaback s velkým kufrem) a hotovo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...