Přejít na obsah

Pouze pro 1,9 TDi


dattel

Doporučené příspěvky

Tak první dojmy z nového turba. Zatím sem tomu ani jednou uplně nenalozil, ale rekl bych, ze je tam o neco malo mensi zatah nez s predchozim turbem, ale zato bych rekl, ze tahne dal, vse subjektivni. BOhuzel problem je s tim, ze jsme zaslepili tusim EGR ventil, pac tam proste vyusteni nepasovalo, mechanik rikal, ze by to melo byt OK a jeste lip jet, ale rozsvitila se mi kontrolka na motor, na VAGu to byla sporadicka chyba odvodu vyfukovych par, coz by bylo ono, odpipnul sem to a ted se to objevilo nejspis zas, takze budem muset tohle jeste poresit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

turbo jsem neměnil. není důvod, proč? kapalina do serva je spešl, červená. 1l/150. tuším. Váhu jsem taky ještě neměnil. zatím je dobrá. Když ji budeš chtět vyměnit tak za 5 min není co dělat.

najeto 90 tis. ;)

Kapalina do serva je nazelenalej olej,, B) ,červená určitě ne :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do serva je jak cervena, tak zelena, ale Fabka ma prave tu zelenou, pokud date cervenou, je mozny ze servu jen zamavate do vecnych lovist, kamarodovy se to uz povedlo, ta cervena ma pry jine slozeni a lehce se cely servo zadrelo :-)

tak nějak to bude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozivujem tema B)

Papa vam to niekomu cez 7 l/100km? Ja sa v poslednom case neviem dostat pod 7l :(

Jazdim 90% po meste, lahku nohu moc nemam...

Tak to jsme dva.. Mám sice pod 7l, tak okolo 6,5.. Zkoušel jsem jezdit i pod 6, ale to je utrpení. Stále čumět na PP. Nechápu ty úžasné spotřeby okolo 4l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TEda tech perfektnich papirovych spotreb se mi nedari dosahnout. Trhnul sem rekord 2,8 na 100, ale to bylo jen jedenkrat, kdyz sem se jeste krute bal, jestli nemam v krvi zbytkovej alkohol druhej den v poledne :-) Jinak ted mesto cca 7,5 - 8, mimo mesto tak kolem 6, ale je fakt, ze to nejak extra nesetrim a na spotrebu extra nekoukam, to bych nikam nedojel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám dlouhodobou spotřebu dle PP 5,3 ve skutečnosti těsně pod 5. Jezdím většinou krátké trasy do 40 km 50%město 50 okresky. Je pravda že jezdím na spotřebu. Kvůli ní jsem dízla kupoval a mám za sebou kojence tak musím opatrně , ale určitě nejsem brzdou provozu ve městě tak 60 mimo město okolo 100 dálnice 130. Kdysi jsem stěhoval kámošku do Lucemburku Pasatem combi 1.9 TDI , nijak to nešetřil , po něměcku 170 a plně naložený a vešel jsem se do 7l. Kdyby mi fabule brala tolik v běžném provozu , tak ji nechci. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam dlouhodobou spotrebu dle PP 6,6 l. JE to kombinace mesto a okresky. Jezdim na 205/45/16, auto je chiple a vyuzivam max akceleraci pri jizde. Zda se mi to hodne, ale auto jsem nechal komplet prekontrolovat vcetne diagnostitiky trysek a pry je vse v pohode. tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na první stránce to vypydalo opravdu na super téma :smich: koukat na aktuální spotřebu na 5 při zrychlení, to je mi teda ............

to Johanik: Kde se pohybuje cena nového turba?

Jinak já mám dlouhodobý průměr 5 až 5,6 podle dálkové bo jízdě ve městě . Je teda pravdou, že nastolení bodového systému jsem se trošičku sklidnil a i na spotřebě je to trocha vidět...

Editováno: , autor: Jirkasss V//RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...