Přejít na obsah

Pouze pro 1,9 TDi


dattel

Doporučené příspěvky

Zdar tak u mého je to po nastart. hlučnější a po chvilce se stiší(ale hydroštely(zvihátka) to nejsu) to jsem si jistej .Nevim jak u Vaších.Hydroštely odcházej většinou tak po 150-200 000km.Dá se to řešit přídavným aditivem(třaba od Ligvi moly(u Bartáka) nebo Winns(nevím jak se to přesně píše -sory) Cca 250-300,- tuba o neco větší než pasta na zuby .Vím že si to někteří servisáci chváli.Není to normální aditivum do motoru,ale přímo na hlučné hydrošteli(at vám nedaj něco jiného.) Mám naj 105 000km čip 2001.

čágo Evry :palec2:

Na kolik to máš načipnutý?? Kdo ti to dělal??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden borec od nás z práce mi to čipnul (chce 4000,-).Fátrsovi čipnul octu -ta jede zajímavě.U SDi nečekej žádné zázraky .

On přesně neví o kolik -hlavně říkal na tun.a čip. stránkách se píšou nesmysli a horentní čísla . Má to lepší krouták (tahne to líp od 1400ot.).

Dřív jsem měl i malou prodlevu v plynu (těď to reagule rychleji).Nejvíc je to znát na dvojku když ji prošlápneš .

Ten výkon a krouták vyrostl asi o 10-20%--těžko říc. Taky žáleží jak je povedenej motor .

Řekl bych ,že ted má motor i takovej přirozenější zvuk. A ,že i spotřeba šla nepatrně níž .

Hlavně to nekouří jako nějaké přídavné boxi a odpory atd.!!

Kámoš zkoušel nějaký příd. box prej to jenom čudilo a žádnej efekt. A jinej týpek mi psal že má příd.box a že super.Je to ho asi spousta .

Jel jsem v Golfu IV 1,9Sdi 50kw (78 000km naj. po dědkovi )nevím jestli byl nějak blbě zajetej nebo nepovedenej ---no byl to pěknej lenoch proti tý mý Fobii.(golf IV má ještě mechan.servo třeba to taky bere výkon.

ZAJÍMALO BYMĚ JESTLI NĚKDO ZJISTIL ROZDÍL V MOTORU MEZI FABIÍ( IBIZOU) 1,9SDI 47KW

A OST. (VW GOLF .Š OCT I ,LEON CORDOBA ) S VÝK. 1,9SDI 50KW. ??? !!

TAk zatím zdar Evry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není lepší než takhle pořád strkat postupně peníze do Fábí "obyč" koupit zrovna RS? :rolleyes:

To by pak nebyl ten domaci adrenalin s bastlenim v garazi ..))me by treba nebavilo koupit uplne nabusenen auto ktere ma snad vsecko v sobe...driv nebo pozdeji bych zacal spekulovat co zmenit.-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není lepší než takhle pořád strkat postupně peníze do Fábí "obyč" koupit zrovna RS?  :rolleyes:

To by pak nebyl ten domaci adrenalin s bastlenim v garazi ..))me by treba nebavilo koupit uplne nabusenen auto ktere ma snad vsecko v sobe...driv nebo pozdeji bych zacal spekulovat co zmenit.-)

PRESNE -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není lepší než takhle pořád strkat postupně peníze do Fábí "obyč" koupit zrovna RS?   :rolleyes:

To by pak nebyl ten domaci adrenalin s bastlenim v garazi ..))me by treba nebavilo koupit uplne nabusenen auto ktere ma snad vsecko v sobe...driv nebo pozdeji bych zacal spekulovat co zmenit.-)

PRESNE -_-

Mě spíš jde o motor - 96kw a je to na to stavěný. Koupí Rsa přece bastlení neskončí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není lepší než takhle pořád strkat postupně peníze do Fábí "obyč" koupit zrovna RS?   :rolleyes:

To by pak nebyl ten domaci adrenalin s bastlenim v garazi ..))me by treba nebavilo koupit uplne nabusenen auto ktere ma snad vsecko v sobe...driv nebo pozdeji bych zacal spekulovat co zmenit.-)

PRESNE -_-

Mě spíš jde o motor - 96kw a je to na to stavěný. Koupí Rsa přece bastlení neskončí ;)

Ale prostor je relativne mensi nez u seriove PD......kdyz si to tak vemes tak kdyz sem si vymenil rucku, a radicku z chrom paketu tak sem mel strasnou radost...to bych v RS mel problem protoze tam uz je hezci rucka nez ta plastova seriova ktera je odpudiva...

Dale...kdyz sem menil kola tak to byl taky vetsi adrenalin a mene penez z plechu na hlinik z 14 na 16...nez pripadny prechod z RS z 16 hlinik , na 17 hlinik prece.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řadičku s čudlíkama ve dveřích a na ruční brzdě jsem už na stávajícím autí taky měnil a jak se mi to líbí :) Na jaře bych chtěl zkusit ještě změnit podsvit budíků a kola 16" jsou pro mě akorát, ale orig RS se mi až tak moc zase nelíbí, to samý přední nárazník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

kolik vam keca PP u TDI? cetl sme testy a treba u roomstra to je az skoro 2 litry. ja kdyz jedu jak dedek dostavam se na trase 24 km na 4,2-4,8 litru,ale pocitam,ze minimalne pul litra budu muset pripocitat. su zvedavy kolik dotankuju zatim mam najeto 410 km od plne a palivomer ukazuje trosku nad pulkou a dojezd 370 km vcera sem tomu trosku slapal tak to je zkresleny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle výpočtů mi ukazuje palivák téměř naprosto přesně...jinak s mou konfigurací jezdím dědko jízdu na trase 25km v počasí co panuje cca za 5.3/100....normál jízdu za 5.8-6.2 dlouhodobou přez zimu mám přesně 6/100 (resetováno v prosinci + jezdím dost couraček)

 

PS: ten palivoměr se dá ve VAGu doladit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik. dneska overeno  sem docela stastny:D odchylka od dotankovani je 0,1 l. a to uz je fakt zanedbatelny to je chyba mereni kdekoliv. proste palubak  meli mezi 4,9 a 5,1 posledni dny sem na to slapal a do cvaknuti pistole bylo 4,9. priste uz jen stejny stojan BENZINA obyc nafta TOP Q. zatim zadne aditiva vif mam jen zimni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a kdyz ses u vagu. mas svuj nejakou plnou verzi? ja mam neoc cracle,ale nevim jak to je pouzitelny. mam uplne ten zakladni KKL kabel a verzi 4,08 nebo tak nejak nevim. ukazuje mi to po craknuti nejaky live data,ale ze byhc neco mohl stelovat to nevim asik ne. aj se bojim nerozumim tomu. zatim motor poznavam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...