Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Host amissus

Tak po bílé rtěnce mi to začalo zase povrzávat. Tak jsem to vše očistil, použil vosk od Škody pro obyčejné laky jak se píše výše a funguje. Uvidíme, na jak dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, zrovna jsem měl rtěnku už v přípravě, kdyby to řešení servisu za čas selhalo (jako že je to pravděpodobné). Tedy škrtám rtěnku a bude silik vazelína. 

d.novakd: stále nehlásí změnu k horšímu.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím opravdu nic....a nemam na tom jazýčku ani bílé stopy/pozůstatky....tohle to bylo "KO VAW21", výrobce VALMA. Ale měl jsem ho doma už hodně dlouho, tuším že tak dva roky...třeba se za tu dobu v tom vytvořily nějaké látky, díky kterým to nevrže :-D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po bílé rtěnce mi to začalo zase povrzávat. Tak jsem to vše očistil, použil vosk od Škody pro obyčejné laky jak se píše výše a funguje. Uvidíme, na jak dlouho.

 

Vosk funguje, dokud se nesmyje. U mě cca měsíc, ale byl jsem na záruční opravě v servisu a tam auto umyli nějakým šamponem, který smyl i vosk z celého auta, takže to zas vrže.

Samozřejmě se u mě čeká na díl (plynový pedál), takže jezdím zatím s neopraveným autem a jako bonus mi vrže těsnění, což se mi paradoxně hodí, zkusím vrzání reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já vám do toho nechci kecat, ale asi to bude znít smutně, ale to vrzání prostě vyřešte tou vazelínou, nebo tím motulem. reklamovat ho je ztráta času. Max. vám to namažou tou jejich zázračnou vodičkou a po měsící zase. Těsnění jen tak nikdo nevymění, bohužel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi začalo vrzat těsnění víka kufru při otevírání.

Zatímco těsnění na dveřích po namázání lojem už asi dva měsíce nevržou...od včera když otevírám víko kufru tak zhruba v půlce je slyšet jasné,odpudivé tření těsnění (u střechy) ........ jestli to nepřejde tak v pondělí v servisu to přidám k požadavkům :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po cca 3 týdnech vosk přestal působit a těsnění vrže... :)

těsnění u střechy mi vrže taky ( začlo to poté, co jsem si nechal dát folii na střechu, tak o ní to více dře... ) - ale to mě vůbec netrápí

 

seženu vazelínu na těsnění dvěří a uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...