Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


McMichal

Doporučené příspěvky

Tu Ostravu by som bral aj ja, som z SK.... s Octaviou III...A to osvetlenie by som zobral priamo tam, ak to ferda25 aj donesie (neviem ci to ma moznost zohnat, ale mal som pocit z nejakeho prispevku ze ano). A termin uz viete kedy asi? Dufam nejaky vikend... ;-)

Editováno: , autor: tecki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kolegové.

Nerad bych dále zasíral fórum.

 

Zajímá mě rozdíl mezi LED denním od VW (3AF943021A) a od Škodovky (000 052 110)?

 

Jak je možné, že jedny hážou chybu a druhé ne (u před FL)? (nebavím se o úpravách, naprosto věřím, že ferda do umí vyřešit)

Ty VW mají v sobě odpor a tváří se tedy CAN?  

 

Díky za opověď, případně za opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do SPZ ti can-bus neni nic platnej  :kol-32: 

nicméně odkaz na ty předražený světýlka je fakt nesmysl - stačej ti obyč bez can-busu a tak jako tak s nebo bez , to musíš nastavit v jednotce (někde to tu je i popsaný jak na to  :kol-28: neni to nijak složitý dal sem to i já  :kol-31:  )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Tak klucí, jsem asi blbej.

 

Moje téma jste mi zamkli a  zde jasně nevidím, jak a co nakódovat ve VCDS, aby mi i CAN-BUS žárovky svítili v osvětlení SPZ bez chyby...tak jsem buď blbej já, nebo jsem to na 5-ti stránkách nenašel :-( 

 

Prosím o popis - zapni v tom a tom, tohle a tohle, nebo sniž tam tohle a tohle a bude to jasné :-)

 

Děkuji moc !!! :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...