Přejít na obsah

Ake pneu su montovane na OIII z vyroby?


SniperWolf

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Já je mám, viz. mé předchézí příspěvky v tomto vlákně... hlučnost je sice vyšší ale nic hrozného... zatím jsem na nich najel tak 8 tis.Km , pak přezuto na zimní... u kterých je hlučnost srovnatelná (stejný rozměr)...

 

OIII má rozhodně lépe odhlučněný podvozek než např. OII nebo Fabia (jak jsi psal ve svém vlákně), což také pomůže.... jinak sedí perfektně a na limitu pěkně pískají :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Má niekto na RS pneu bridgestone potemza 225/45 R18? Skúsenosti, aká je hlučnosť? Ja som mal na fabii bridgestone, oco má na octavii bridgestone a tá hlučnosť je hrozná :( . Bojím sa že aj ja dostanem na RS bridgestone a budem si musieť kúpiť štuple do uší :kol-44:

Já mám, ale najel jsem s nimi jen pár desítek kilometrů do prodejce, takže Ti vyčerpávající odpověď nedám, ale na první dojem mi hlučné nepřišly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BRIDGESTONE POTENZA S001 225/40 R18 92Y jsou senzační!

Sice tolik nevydrží, ale přílnavost ("lepivost"¨) nejlepší v této cenové relaci. Hluk neřeším, ale nezdá se mi nějak mimo průměr. Mám RSo, kde byly z výroby.

Editováno: , autor: mirek22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Oživím toto téma dotazem.

Jakou značku pneu jste na autě dostali v poslední době, tj. třeba koupených v letošním roce? Docela mě překvapilo, když jsem dnes u svýho zákazníka koukal na 5 octávek dodaných teď v říjnu, všechny 2.0tdi, dsg, style, liftback a prakticky každá

měla jinou značku pneu. Na 2 byly Hankook, a pak po jednom kuse continental, dunlop a nexen. Dá se toto nějakým způsobem ovlivnit? Příští týden bych měl mít auto podobný konfigurace a rád bych Dunlopy se kterými jsem letitě spokojenej. Nexeny má žena a žádná sláva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím tak nějak už počítám, že to bude prostě loterie. Čekal jsem v tom nějakou pravidelnost dle výbavovýho stupně, typu kol nebo třeba motorizace. Osobně se mi to vůbec nelíbí, ale neovlivním to. Alespoň že u sady zimních kol je rovnou psanej i typ pneu. Já bych si prostě na auto nedal jiný gumy jak Dunlop nebo Conti. Příjde mi to zvláštní, že za stejný prachy dostane někdo dražší a někdo levnější gumy. Ale tak uvidím, třeba se na mě usměje štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Bridgestone Turanza 18" 225/40R18 92Y, 

Disky Turbine

Výroba 9/2017

 

Jen malá zajímavost, když jsem na podzim přezouval na zimní (Škoda komplet 17“ CrystalContinental TS 850 P 6.0J × 17" ET48), tak mechanik v pneuservisu utrousil docela jedovatou poznámku "...nějaký malý kola na tu zimu..." :D

 

Pro srovnání foto mých letních a zimních při přezouvání, takto to fakt vypadá všelijak:

20171102_120158.jpg

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě, ono to fakt vypadá bizarně, sloupec těch tří 18" letních do skladu je skoro tak stejně vysoký, jako čtyři nové zimní 17tky :D

A jo, souhlas, když kouknu do okolí, 90% aut je maximálně na 16kách... Beru to úsměvně, také jsem se ho ptal, jaká zimní má na svém autě, a opět utrousil cosi o 15kách, a že ty moje 17" místo 18" vypadají divně :D

Kdybych neměl na autě DCC, asi bych i letní dal 17"... Obávám se, že až se to jednou po.ere, tak to bude kostitřas :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...