Přejít na obsah

Hmyz v palivove nadrzi


karlitos

Doporučené příspěvky

Dneska jsem si odvezl "noveho" rapida - rocni vuz od Skoda Plus. Temer v nem nebyl benzin, takze jsem vecer, uz za tmy zajem na benzinku, natankoval a kdyz jsem vytahl tankovaci pistoli z nadrze, tak mi tam vlitla mura. Nemam v hrdlu nadrze zadnou zaklopku (znam napriklad z Hyundai), ta mura mi nejdriv sedla vedle plniciho otvoru a kdyz jsem se ji snazil vyhnat rukou, tak mrcha jedna vlitla dovnitr.  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Samozrejme uz nevylitla. :( Takze mam muru v nadrzi. Mam se na to vykaslat a nebo s tim jet do servisu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lepsi mit muru v nadrzi nez na sedadle spolujezdce :D  nicmene, nikdy by mne nenapadlo, ze neco takovyhohle je mozny. :D

 

myslim, ze se po par nadrzich rozlozi a pri pristi vymene oleje vymen palivovej filtr, pokud chces mit klid v dusi. a nebo udelej doma pokus dej si trochu benzinu do nejake lahve a hod tam muru at vidis, jak moc se rozlozi. treba to je nejaka odolna mura, clovek nikdy nevi. jo a jak uz bylo receno, snad to byla mura nekuracka, jinak muzes mit vaznej problem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...