Přejít na obsah

Tak jakej pro začátečníka?  

13 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

No měl jsem na HTC HD2 WP 6.5. MS mi jednoho dne napsal, že končí s jakoukoliv podporou a mé data(kontakty, kalendář atd.) mi posílá v nějakém souboru. A pak ty jejich kecy a že si mám pořídit nový systém (a samozřejmě i telefon). Tak jsem přešel na android a jsem v pohodě. Instalace bude v pohodě, ale zdá se mi, že je ten nový systém více uzavřený. Záleží, co a kdo od toho čeká a za jakou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych měl rád adrenalin a nevadilo by mi, ze kdejakej blb sleduje moje zpravy, hovory a ti chytrejsi i cislo plat. karty, tak si Android koupim taky. Mel uz jsem jich nekolik od verze 2.1 po 4.2 a nikdy vic. Dobra myslenka se zvrhla ve velkej pruser. OS aby byl spolehlivy a bezpecny, musi byt nejakym zpusobem uzavreny. Pro me je bezpecnost na prvnim miste a tam momentalne kraluje WP. Sry, ale zavrhnout OS od MS jen kvuli tomu, ze prestali podporovat pravek je jako brecet, ze prestali vyrabet ND na S120.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobře, to je blbá situace. Ale vem to tak, že dneska je to úplně jinak. Co se týká synchronizace, tak MS vede. Nejlíp mají udělanou poštu i cloud a integrace onedrive ve win 8.1 je luxus, ani nevim jak vypadá fleška. A jak to vypadá výhledově, tak to bude ještě, všechno jednotný pro PC, tab i tel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas sice pravdu, ale jako platforma BlackBerry pomalu, ale jiste umira. Jejich trzni podil stale klesa, drzi se prakticky jen v Indii. Cele je to tim, ze si nechali ujet vlak po predstaveni dotykovych telefonu. Pritom to teoreticky meli velmi jednoduche.

Jinak, nektere BB aplikace je mozne spustit pod iOS (prip. i Androidem) nicneme uz to ma velmi malo spolecneho s puvodnim BB (sifrovani, pouzivani BB serveru, atd.).

Ver mi, ze i TOP firmy opousteji tuto platformu. Napr. FORD behem nasledujicich dvou let vymeni cca 6.000ks BlackBerry za iPhone. A jeste pridam jedno cislo... 98% firem z zebricku Fortune 500 pouziva take Apple.

Editováno: , autor: skodaforum20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokta7: Pro me byla vzdy BB srdcova zalezitost. Jeste mam doma sveho posledniho Bolda 9700. Q10 je slusny stroj, ale obecne platformu zabiji neochota vyvojaru vytvaret aplikace. Pro stale vetsi pocet uzivatelu neni dulezita platforma, ale aplikace, ktere denne pouzivaji.

Je sice hezke, ze se BB spojila s Androidem a dokaze portovat aplikace, jenze samotne aplikace jsou dost nestabilni, nektere nefunguji vubec.

Zda se, ze pro korporatni sferu je BB porad jedina volba, jenze s nastupem tabletu a moznosti vyvoje vlastnich aplikaci pro konkretni potrebu, ustupuje BB do pozadi. Dokonce samotna sprava MDM je jednodussi nez sprava BB zarizeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop bolda mám taky, aktuálně ho používám a chci koupit Q10, protože android už nechci(není co koupit za model).

 

no mě stačí emaily, sync kontaktu, prohlížeč a to je tak vše... A aby tyhle aplikace chodili rychle, telefon vydržel déle... stejně pak aplikace nepoužívám, protože není čas si s tím mobilem moc hrát.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Q10 jsem mel ted dva tydny pujceny (po dobu reklamace iP5S). Budes spokojeny, sice OS uz neni to, co byval, ale co pises, ze potrebujes, to zvlada skvele. Nicmene, pro plnohodnotne vyuzivani stejne doporucim pouzivat s BIS/BES. Novejsi stroje umi sice jet i bez nich, ale neni to "ono", hlavne z pohledu synchronizace.

Editováno: , autor: skodaforum20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...