Přejít na obsah

Klakson - problémy


libor68

Doporučené příspěvky

Snažíl jsem se diagnostikovat závadu nefunkčnosti klaksonu a samotné klaksony OK tak dále jsem na na konektoru XP5 kontakt T5c/2 a T5c/3 spojil aklakson OK a dále spínač klaksonu při vstupu do řídící jednotky XS4 kontakt T18a/17 a klakson ani nehlesnul. Neřešil někdo podobný problém jestli je to nějakým nastavením řídíci jednotky nebo je to něco jiného. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, i ja jsem menil klasicky klakson za origo dvoutonovou houkacku z Elegance. Muzu vrele doporucit, ucinek je vic nez dostacujici... ;)

jj, je to šupa...

raz som s nim zatrubil v izbe a frajerka sa skoro strepala zo schodov ked išla hore :D:D:D

ked som klakson namontoval myslel som že vytlači ten plast pri hmlovke :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem to rozdělal že tam namontuju to relátko a než začnu tak jsm demontoval řídící jednotku a překontroloval jsem to relátko - spoje opticky vpořádku po proměření vše vpořádku a posledni test a funguje to / řídíci jednotka je sice od simense a těm moc nevěřím po předešlých zkušenostech/ a věřím že to bude na dlouho a do budoucna tam to relátko nebudu muset montovat. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vyšší výbavě se Fábie osazuje dvěma klaksony, originál pojistka je 20A, takže by to neměl být problém. Vzhledem k tomu, že relé klaksonu je v centrální řídící jednotce, jeho přetížení by se ti vzhledem k ceně ŘJ mohlo hrubě nevyplatit. Pokud však nepřekročíš doporučenou hodnotu pojistky, nemělo by dojít k žádným potížím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...