Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Kufr je dostatecne velky ;) u FIII combi skoro stejny jako u Rapidu. Co se tyce vnitrniho prostoru, tak na zadnich sedackach se neda Fabie a Rapid porovnavat, tam je ohodne vetsi misto,.. jinak to jsou temer stejna auta, troufam si rici ze fabie ale lepsi, z hlediska chovani na silnici.

 

....

Nemůžeš srovnávat zadek s nápravou z Pola a zadek s nápravou z Golfa/Okty - ty centimetry na šířku někde musej bejt vidět - a taky se nutně musej projevit na jízdních vlastnostech ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale rozmyslam, preco je ochotny clovek dat 400k za Fabiu, ked za tu cenu ma slusne vybavene auto vyssej triedy. A v tomto pripade argumenty typu "vacsie auto nepotrebujem" su absolutne nevalidne. Za 400k mas peknu skladovku Leona ST (http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/nws_cz/LIST/SEAT!cs!!!S!!!/STD/S/MB|Leon-ST-kombi/PF|sl/ID|S20150950024/detail.html), Astru ST (maju velke zlavy na odchadzajucu generaciu, ale za 400 zozenies mozno aj novu) alebo ak nemas predsudky tak kludne fungel i30 SW s 1.6 GDI s Festival paketom (http://www.hyundai.cz/files/download/model/i30-2015/05b-i30-akcni-cenik.pdf). Tie modely mozem menovat do nekonecna, len treba trochu pohladat a nezameriavat sa cisto na Fabiu. :)

Editováno: , autor: melonsvk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušně vybavené auto střední třídy = oproti Fabii za 400k "holobyt" = kus plechu na 4 kolech s nejslabší motorizací...

 

Už se tu např. zkoušela v konfigurátoru třeba Oktávka 1.0 Fresh s výbavou, kterou dostaneš ve Fabii za 400k a cena skončila někde slabě nad 600.000... To ani nemluvim o tom, že bych do Okty chtěl určitě vyšší motorizaci než tu základní 1.0...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je skladovka, nie predvadzacka. Cize iba par tyzdnov/mesiacov stala na salone a ludia si do nej sadali. Vybavou je to myslim minimalne na urovni tvojej Fabia + ma Full LED svetla, co je oproti projektorom vo Fabii vynikajuce. To, ze je Skodovka predrazena, vobec neriesim. To, ze podobne vybavena Octavka stoji 600k neznamena, ze bude konkurencia na tom rovnako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já před nákupem F3 nakonfiguroval spousty vozů a prošel několik salonů různých značek a můžu říct, že tu výbavu co mám ted ve Style Plus sem v žádném jiném neměl, vždy to byl nějaký kompromis, kterého bych časem litoval. To že je Fabia designově parádní kousek /int. i ext./ je další bonus, který mě jen ujistil v mém výběru a po 3/4 roku používání, jsem nadmíru spokojen a neměnil bych. Samozřejmě bych si dokázal představit některé větší a ještě vybavenější auto, ale to už je jiná cenovka a jiná diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za sebe musim rict, ze ac jsem projizdel spoustu aut (hledal jsem druhe auto do rodiny na mestsky provoz), cenove jsem byl s fabii nize nez u ostatnich aut a se skvelou vybavou. Vzhledem k tomu, ze jsem nemohl cekat na vyrobu a shanel skladovku, dostal jsem se na cenu naprosto bezkonkurencni a auto pri prebirani melo najeto 10km, takze slova o spatnem zajeti jsou taky liche.
Jinak mam style plus + nejake priplatky, 1.2 tsi 81kw, modra race, swing s bluetooth - v podstate jedina vec, ktera mi v aute chybi je KESSY. A cena 310tis - zkuste mi najit konkurenta za stejnou cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to take rikam ze skodovky nejsou predrazene.. ja bych take bral skladovku. Ale vzdy mi tam neco chybi. Bud park. Senzory nebo multi. Volant atd. Ted by jsem mohl mit fabii pakety dinamic a style plus kessy tam je take najezd max 10 tis za 289tis.. jezdi s ni z 90% vedouci servisu. Nova by me vysla na skoro 380 tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mam style plus + nejake priplatky, 1.2 tsi 81kw, modra race, swing s bluetooth - v podstate jedina vec, ktera mi v aute chybi je KESSY. A cena 310tis - zkuste mi najit konkurenta za stejnou cenu...

 

Len tak namatkovo - Ibiza FR, rovnaky motor, 290k

http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/nws_cz/LIST/SEAT!cs!!!S!!!/STD/S/MB|Ibiza-5dv./PF|sl/ID|S20160954633/detail.html?sort=&STATE=fb_Motor;fb_AUV;v_pic1;id_S20160954633

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Park senzory vzadu jsou uz ve stylu (pokud jsi nemyslel predni) a multifunkcni volant mam taky ;) Ale je pravda, ze to byla asi celkem haluz s tou moji skladovkou, vsude jinde byla bud jen 66kW nebo neco chybelo. A tady mi fakt krom KESSY (a mozna panorama strechy) nechybi vubec nic

 

@melonsvk: Uvedená cena platí při využití financování od spol. SEAT Financial Services, bonusu za protiúčet (do 10 let stáří) a při registraci v SEAT Klubu ČR nebo odběru na IČO

 

Takze jsi ve vysledku na cene 366tis

Editováno: , autor: sTebliczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdeze :) Ked som vyberal auto, pytal som sa na tie dodatocne bonusy za protiucet a podobne. Bolo mi povedane, ze nech si zozeniem kopiu technickeho preukazu hocijakeho starsieho auta aze "nejak to vymyslime". Takze tolko k tomu, ako to bezne chodi.

 

Max. nedostanes 20k zlavu pri uvere (pokial chces kupovat auto cash - by the way, mam vyhodnejsiu poistku pri 0% uvere ako by som zohnal sam) a sme stale na tych 310k.

 

// ale to bol len priklad, verim ze za 310k  zozenies vybavene male auto aj u inych automobiliek...

 

// este jeden edit :D nechcem aby to vyznelo ze kritizujem tvoju kupu, ono to bol dobry kauf...  len treba mrknut aj konkurenciu a nebat sa vypytat zlavu... vacsinou ti par percent vedia zhodit

Editováno: , autor: melonsvk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...