Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

No jako s přimhouřením obou očí bych se spokojil s dojezdem u řidiče.  Jako vyjíždět z brány z práce a točit volantem a řadit atd je fakt masakr. Vždyť ten dojezd blbý jsem měl i na felicii. I ten servisak ve škodovce jenom kroutil hlavou, že vůbec nechápe, proč to tam nedali. A myslím že nás je tady spousta takových. Jako upřímně tohle je fakt věc která mi teda dost vadí. Případně nějak pořešit a hodit tam řešení z Octavie? Ale samozřejmě nejideálnější by bylo, jen dát ty dvoupolohovatelné páčky z Fabia 1. Pohledově se mi zdají stejné... Fakt bych byl za to rád! A hodně. Šetřili, kde neměli... 

Editováno: , autor: Suve
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme 4 roky roomstera s elektrikou jen vepředu a je knezaplacení si dálkovým ovládáním v létě okna otevřít než přejdu parkoviště. Alespoň se to trošku vyvětrá. Teď jsme koupili Fabii Style, kde jsme chtěli už všechna okna v elektrice a byl jsem nemile překvapen, že to vůbec nejde ani u řidiče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S automatickou klimou je auto vychlazeny chvili po rozjezdu, tak mi prijde vetrani nez prejdu parkoviste jako prekonane. To je ale OT.

Dokodovani dojezdu tu, myslim, zatim nikdo neresil, ale zkus se obratit primo na Ferdu25. Ten s tim umi i nemozne ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taký dojem, že sa to tu práveže riešilo už. Podľa toho čo viem tak nestačí len SW úprava. Treba mať v každých dverách motorčeky dojazdu. To by sa dalo zohnať z OIII a v RJ to len zapnúť. Mám potvrdené od lokálneho dealera, že veľa mechaniky sa dá prehodiť z OIII a SIII a v RJ len zapnúť. Aké diely presne, to už prezradiť nechcel. Len mi povedal, že to skúšali so servisákmi a boli prekvapení, koľko sa dá toho vo Fabii spraviť. Nenápadne mi naznačil, že sa im podarilo prehodiť a spojazdniť spätné zrkadlá so sledovačom mŕtveho uhla aj so senzorom v nárazníku. Najlepšie by bolo, keby sme mali niekoho skúseného priamo v oficiálnom servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdyz se nad tim tak zamyslim, ma to v kontextu snahy o setreni svou logiku. 

 

U ridice je auto up/down, tam se to hodi. Vzadu mohou byt deti a ridic pri ovladani jejich oken dozadu na jejich ruce nevidi. A kdyz je vepredu spolujezdec, ovlada si okno sam. Kdyz neni, zadne privreni nehrozi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skúsil som to zapnúť, no treba zistiť, kde sa to zobrazuje....na maxidot-e ani Swing-u som nenašiel

 

Snímka obrazovky (33).png

 

čo mám však problémy:

- trippling - aj keď zmeniť hodnotu na požadovanú, nereaguje. resp. ak dobre pamätám, tak párne čísla stále blikne iba 2krát, nepárne 3krát :( pri F2 som bol spokojný s hodnotou 4, čo by bol ideál aj v tomto prípade

- stlmenie osvetlenia ŠPZ pri otvorení kufra - aké hodnoty treba nastaviť? čo najnižšie alebo čo najvyššie? skúšal som 50 i 25 a stále bez zmeny. vypnutie osvetlenia kufra pri otvorení kufra funguje

- dojazd vodičovho okna, resp. napájanie vodičových dverí - podľa dostupných info by malo fungovať aj bez zapnutého zapaľovania, teda ak pred vytiahnutím kľúča zabudnem vytiahnúť okno tak je tam nejaká doba, počas ktorej to ide...diaľkové sťahovanie okna ani radšej nespomínam...alebo len to neviem otestovať? dlhé stlačenie odomykania/zamykania nereaguje, kontrolka na diaľkovom bliká

 

kto ma nakopne správnym smerom ???

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skúsim cez prestávku ešte raz pozrieť, ale nevšimol som si. veci ako Autoškola (Driving School) mi zobrazilo prakticky hneď, aj ostatné dokódované veci týkajúce sa rádia. ak bude doma čas, môžem skúsiť vypnúť DriveGreen či nebude namiesto toho...

 

ostatné ak by niiekto vedel, kľudne aj do správy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...