Přejít na obsah

Žárovky


Pavel M

Doporučené příspěvky

V 26. 1. 2017 at 19:52, MilanHos napsal:

Objednej, všichni se budeme těšit na zkušenosti. Zajímalo by mě jestli to dokážeš zapojit bez vytáhnutí světla. Přinejhorším budeš jezdit jen vedne.

 

při tom vašem přístupu Vám sem žádné zkušenosti psát ani nehodlám ;-) btw. jinak já nemám problém vytáhnout světla ty ano???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoumal jsem jak se dá vytáhnout a ani nepotřebuju něco takovýho dělat. Nejsem žádný antitalent, takže asi dokázal, jen bych k tomu potřeboval prostory.

A já to nemyslel nějak negativně, upřímně si myslím že budou všichni rádi zabtvé zkušenosti když to ještě nikdo nezkoušel. Někdo se bude těšit na to že se ti to nepovede nebo to bude svítit napytel, někoku zase sklapne pusa že se ti to povede a budeš plně spokojený. Já budu rád když se ti to povede protože s tím nemám sebemenší zkušenost a nehodlám ti proto nic vymlouvat.

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ale zase přijdeš o lásky plnné splynutí s autem. Přes ten podběh si přitiskneš ouško a tvářičku na blatník a šátráš poslepu jako zvěrolékař při iseminaci krávy. A nejlíp když ti z hora rukou otočí pomocník. Do světla na uchycení žárovky strčiš tak max 3 prsty. Nebo si  vyrobit udělátko co nasadís na patici a tímto ji otočíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Minulý týden mi žárovky měnil mechanik z autorizáku. Po oslovení na výměnu žárovky říkal "není problém, samozřejmě vyměním" (netušil do čeho jde :D), po 15 minutách a vyměněné žárovce u spolujezdce říkal že se na to může vy...t, po dalších 10 minutách práce na druhé žárovce, jsem si obohatila slovník o několik různých slov o kterých jsem ani neměla tušení, že existujou :o. Po půl hodině byly žárovky vyměněny a mechanikovi se ulevilo, že si může jít namazat zápěstí a odřené prsty. Tak jsem mu řekla že chci ještě vyměnit u dálkových a to šel do kolen, ale ty nebyly až zas tak náročné. Poučení pro mechanika, až příště někdo přijede na výměnu žárovek, tak si zřejmě vezme dovolenou :D 

Malé shrnutí na závěr, až vám praskne žárovka a zastaví Vás policie a budou chtít abyste si to opravili, tak je rovnou pošlete někam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Včera mi skoro na den přesně po roce, cca 30 tis km a kupodivu skoro na stejném místě odešla NBU v levé potkavacce (bacha na Helsinger - asi tam mají nějaké anomálie ;-) Minule na trajektu,teď při výjezdu z města).

Měnil jsem to pod mostem u odpočívadla na Bogo, protože lilo jak z konve. Musel jsem přes podbeh - zlata pravá strana - drbal se s tím asi půl hodiny. Bohužel jsem neměl druhou NBU, takže jsem tam dal normální a casem to asi srovnám. Jinak přijde mi, že NBU má o maličko větší dosah než klasika.Tak 10%. Jinak žádný rozdíl v tom nevidím...

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...