Přejít na obsah

Servisní interval / servisní prohlídky


Jakub3211

Doporučené příspěvky

Před hodinou, flacek napsal:

Uctuji si co chteji, me pred tydnem na garancce opet chteli nauctovat o 0,7l vice oleje nez se do motoru vubec da dostat. Mimochodem uz podruhe, tenkrat dokonce o 1,2l. Kdyby olej nestal 850,- za litr tak to neresim ale takhle fakt ne.

Co to bylo proboha za servis? Za 800 jsem kupoval celou olejovou náplň - 4l VW504.00 oleje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Měl bych dotaz. Po prvních 15 tis. jsem měnil olej a přešel na pevný interval 1rok/15tis (začátek srpna 2016). Dneska na mě začal maxidot řvát, že za 29 dnů mám jít na servisní prohlídku, tachometr má něco málo přes 27 tis. Je toto běžné? A je problém, když to přešvihnu a pojedu až v těch cca 30 tis. či v srpnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a kde si menil ? doma nebo u dealera ? .... dealer, pokud si si vyzadal prejit na pevny interval, musi diagnostikou prenastavit, pokud si menil doma, tak je pak jasne ze neni nic smazano a auto bere promnenlivy interval coz je do 30 tis. km. Zalezi na okolnostech, v jakych podminkach jezdis, kolik studenych startu a atd a pak vidis, ze si auto rekne o 3000 km drive o servis na vymenu oleje.

Pokud mas furt promenlivy interval, doporucuji co nejdrive navstivit servis. Mohla by se ti hadat zaruka ;) je tam myslim tolerance 1000 km.

Vice ti rekne ale tvuj dealer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na radiu v menu servis to bude vidět přesně co je co. Maxidot jen zjednodušeně papouškuje. Ale pěkně otravně a pak i pípe. Hlavně hláška olej nyní. O 2 dny jsem byl přes rok ale měsíc do prohlídky. Teď už stejně ale o měsíc dřív než bych musel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Ahojte, viete mi poradit je to moje prve nove auto a nechcem nieco pokazit ak sa tak uz nestalo :). Na bolere v casti car-servis mam uvedene ze prehliadka v 18800 alebo 74 dni. Viete mi poradit podla coho sa mam riadit kedze mam uz najazdene cca 25000km a doteraz mi nic na maxidote nevypisovalo ani nic nepipalo ako tu niekto pisal. Staci sa objednat az priblizne o tych 74dni?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak FYI, co se kontrolovalo / měnilo po 3r/60 tis, když by to někoho zajímalo...

Auto_60t_seznam_01.thumb.JPG.c4f4c3c467227b6761b8c427e3de850e.JPGAuto_60t_seznam_02.thumb.JPG.a7c5d4e4c5567cb253186729d6ce5da9.JPGAuto_60t_seznam_03.thumb.JPG.694b172201cdfa9ae20a10d71e9f927f.JPGAuto_60t_seznam_04.thumb.JPG.bcadffcd5a0161ae23d348149dfcc12b.JPG

 

Krome garancky jsem jeste nechaval menit olej, aby se to lip pocitalo...

Od te doby uz mame dalsich 5tis. a "more to come" :-)

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...