Přejít na obsah

Zimné pneumatiky


Diamant

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

To je ťažké. Všetky sú dobré. V každom teste vyhrá niekto iný. Ja som mal Dunlup. Boli OK, ale jedna zima a bolo po nich. Ja jazdím okolo 7.000km mesačne, takže im dávam zabrať. Ja som sa teraz rozhodol dať OII na 16ky - 205ky. Uvidím. 15ky sú dosť smiešne na OII. Vyber si podľa ceny. Rozdiel je minimálny. Je pravda, že teraz mám letné Michelin a som prekvapený, vydržali mi 55 000 km, čo som ešte nezažil. Záleží aj na tom akú máš rýchlostnú kategóriu. Čím vyššia, tým lepšia zmes, ale aj cena. Záleží koľko jazdíš. T,H - to mi vydržalo 15 000 až 20 000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase az tolko nenajazdim. Viem že 15 vyzeraju smiesne ale mam plechace co boli origo na aute tak sa mi neoplati kupovat 16. Este uvidim

Čau.

V zimě toho také až tolik nenalítám. Mám zimáky 15" plecháče origo, nechtěl jsem investovat do 16". Myslím, že na zimu to stačí. Pneu jsem si vybral podle testu zimních pneumatik. Vzal jsem Dunlop Winter Sport 3D. Zatím spokojenost. Letní mám Mischelin.

Jinak si myslím, že chybu neuděláš s Continental, Pireli či Mischelin Alpin. Uvidíš dle ceny. Já ty Dunlopy kupoval kus za necelých 2100,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
Pls poradi nekdo jake zimni gumy na O II benzin. Dik za info ;)

Já používám převážně Dunlop Winter Sport 3D (u všech OII v rozměru 205/55R16) a max.spokojenost... :palec2: ...

Na jednu OII jsem teď před poslední zimou koupil Nokian WR a ty mohu taky jen doporučit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha a uz mam dalsi problem.

Nasel jsem v klidu na netu dve pneu s oznacenim a nevim co znamena ta koncové oznaceni a ktere se hodi na moji O II 1,8 TSI.

Dunlop SP WINTER SPORT 3D 205/55R16 91H MFS "MFS asi MFS - ochrana ramínka ráfku" cena 2482 KC

Dunlop SP WINTER SPORT 3D 205/55R16 91H MO "to MO asi pro mercedes" cena 2482 KC

A ted babo rad, teda PLS KARLOS3... :help: Rychlostni limit 210 km, zatez taky ok jenom to znaceni na konci, co mas ty primo za variantu na svych autech. Dik za info ;) ;) ;):) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha a uz mam dalsi problem.

Nasel jsem v klidu na netu dve pneu s oznacenim a nevim co znamena ta koncové oznaceni a ktere se hodi na moji O II 1,8 TSI.

Dunlop SP WINTER SPORT 3D 205/55R16 91H MFS "MFS asi MFS - ochrana ramínka ráfku" cena 2482 KC

Dunlop SP WINTER SPORT 3D 205/55R16 91H MO "to MO asi pro mercedes" cena 2482 KC

A ted babo rad, teda PLS KARLOS3... :help: Rychlostni limit 210 km, zatez taky ok jenom to znaceni na konci, co mas ty primo za variantu na svych autech. Dik za info ;) ;) ;):) :)

Já je mám uskladnění v garážích,tak ted okamžitě se k nim nedostanu....až tak zítra max.pozítří až tam pojedu tak juknu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já bych řekl, že to platí.

V období od 1/11 do 30/4 platí na vybraných úsecích silnic a dálnic značka "Zimní výbava" post-745-1220963808.jpg

V takto označených úsecích platí povinnost mít na vozidle zimní pneumatiky s minimální hloubkou dezénu 4mm (u aut nad 3,5t dokonce ještě víc).

Více zde:http://www.novapravidla.cz/63_Zimni-vybava

Takže bacha, ať se někde nenecháte zbytečně načapat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...