Přejít na obsah

Kessy


tomas135

Doporučené příspěvky

No je pravda, že když mám sednout do starší služební OII, popřípadě SII bez KESSY, tak dost často nadávám. To podotýkám, že auto s kessy máme sice v rodině déle, ale já s ním jezdím cca 2 měsíce každý den a už bych auto bez toho nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

A budeš sahat na kliku? Pokud ne, auto se nezamkne. Pokud na kliku sáhneš a auto se zamkne, tak vzhledem k absenci safe systému (kessy bez alarmu) by mělo dojít po zatažení za kličku k odemknutí. Jestli celého auta, to nevím, ale o víkendu mohu vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím to tak, že třeba s autem zastavím a půjdu z auta pryč , spolujezdec zůstane v autě bez klíče ..... Dostane se pak ven když vezmze za vnitřní kliku dveří ? To by pak znamenalo že by stačilo při zamčeném autě rozbít okýnko a otevřít zevnitř ale to je tak vlastně s každým autem pokud nemá nějakej ten alarm nebo nějakou pojistku nebo tak něco ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nefunguje...

Na klíč sahat sice nemusíš, ale funguje to takhle:

Přijdu k autu, vezmu za kliku a auto se odemkne. Odcházím, zavřu dveře, šáhnu zvenku na kliku, auto se zamkne (v klikách předních dveří jsou na to dotykové senzory).

Varianta B - pouze kufr: Přijdu ke kufru, vezmu za madlo, odemkne se pouze kufr, zabouchnutím se zase zamkne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vždyť zamknutí po chvíli co je auto odemčené ale zavřené maj i starší obyčejný auta, kamarádka to měla u nějaký dacie sandera. Tak snad u nového auta který je navíc s těmahle elektronickejma blbostma se nestane aby zůstalo odemčené když ho náhodou zapomenu zamknout (šáhnout na kliku nebo co)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý to má SII po FL. Nedávno jsem otevřel kufr, hodil bundu do kufr a zabouchnul dveře. Šup, zase se kufr otevřel. Opakoval jsem to asi třikrát a nechápal, co se to zbláznilo. Pak jsem si uvědomil, že klíč zůstal v bundě. Jinak je to opravdu návykový systém, ale spíš člověk trošku degeneruje:) Po roce jsem zase dostal normální klíčky a pořád jsem je nechával v zapalování:)

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

S tou návykovostí se přidávám a mám dotaz - co se stane, když odejdu od nastartovaného auta, samozřejmě s klíčem v kapse? Chcípne se auto po nějaké době? Pokud ne já se k němu vrátím zase s klíčem v kapse, můžu ho bez obav chcípnout já, aniž by se to nějak bloklo? A když bych ho chcípnul bez klíče u sebe?

Jsou to samozřejmě blbý teoretický dotazy ale je fakt, že prostě občas ani nevím, kde mám klíč (tím myslím jestli v bundě, tašce atd, ne že netuším jestli ho vůbec mám :-), takže odejít s klíčem jsem schopný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Měl jste někdo problém u Fabia combi III s kessy  a to tak, že při odchodu od auta chci zamknout přiložením prstu na čidlo, klíč mám v tu chvíli v kapse a auto se prostě za boha nezamkne? Musím až stiskem tlačítka na klíčku. V čem by mohl být problém? Auto je 4 dny staré. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...