Přejít na obsah

Škoda Fabia III - Co vás na ní naštvalo? BEZ CENZURY!!! :)


vorlajz

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tam nejde o hluk, tohle rovnou bouchne do podlahy v oblasti pedálů. Mladá si toho taky všimla a taky nikdy tohle neregistrovala a to jsme měli Yetiho, O3, Roomstera a teď přes půl roku tohle a registrujeme to poslední cca měsíc. Musím se na to příště soustředit a i na to překročení 40 km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Losky83 napsal:

Tam nejde o hluk, tohle rovnou bouchne do podlahy v oblasti pedálů. Mladá si toho taky všimla a taky nikdy tohle neregistrovala a to jsme měli Yetiho, O3, Roomstera a teď přes půl roku tohle a registrujeme to poslední cca měsíc. Musím se na to příště soustředit a i na to překročení 40 km/h.

Jestli to není nějaká inovace, či porucha, tak ten zvuk by měl připomínat spíš kovové cvaknutí (klepnutí). Ta rychlost je ale 20 km/h (pokud nenastala nějaké změna) a platí to jen při prvním rozjezdu po nastartování motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja si taky doted zadneho cvaknuti nevsiml,

jinak kdybych mel shrnout veci co me vadi, pripadne zavady:

 

1/ male vnitrni zpetne zrcatko

2/ horsi pristup k zapnuti pasu

3/ neni videt na nadobku k ostrikovacum (kvuli mnozstvi kapaliny)

4/ dlouhe zprevodovani (5. kvalt), zvlaste prechod 1->2, tak kde jsem s felicii jel v pohode na 2, tak tady musim davat 1.

 

5/ pokud vozidlo stoji, jde obcas hure radit jednicka a zpatecka - co jsem vycetl, tak nejspise problem zub na zub, takze zpet vyradit, drknout trochu do plynu a pak uz to vetsinou jde

6/ vrze sedacka spolujezdce (bocni vedeni) - stejny problem jako popisuje Reeshanek ve svem vlakne o aute - vrze nejaka vyztuha co jsem pochopil

7/ "kousani" zadnich brzd (bubny) - modelova situace, na noc zatahnu rucku a rano chci jet, tak povolim rucku a pri naslednem rozjizdeni (couvani) jako by byla rucka stale zatazena, zad vozu se jako nadzvedava, pak se ozve od brzd lupnuti a jako by se nasledne rucka povolila a normalne vyjedu. Po nejake dobe to prestalo a od te doby pokoj, mozna bylo neco jen zatuhle a potrebovalo "rozhybat" - vozidlo kupovano jako ojete (30tis.).

8/ obcasne piskani pri zapnute klime (zvuk jako kdyz se vlozi do pocitace CD a zacne nacitani), vypnutim klimy zvuk prestane - take uz se zde neco podobneho resi 

9/ z oblasti rozvodu (kde je prestavovac) se ozyva takove "mlaskani" - asi normalni

 

Editováno: , autor: Bikes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Mě teda na Fabiích/Rapidech serou zadní světla :wacko: Uplně vidím jak mi prdne žárovka a zastaví mě chlupatí. "Prosím vyměnte si žárovku nesvítí vám levej obrys" pecka hoši! někde v noci nebo navečír tahat celé světlo ven :D To je zase výmysl tohle :D A kdo to bude spasovávat zpět? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dielni možná ale na výměnu žárovky je to jedno hlavně aby to pogumování neklouzalo. Podle fotky těch rukavic co jsem si našel bych řekl že podobný rukavice ti seženu i v Hornbachu a nemusím si je "půjčovat" z práce, to je celý co jsem tím myslel. Jasný že jsem neměl psat jakýkoliv, ale podotknul jsem že musil být pogumovaný a určený pro práci s drobným materiálem aby byl zachován cit v rukách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...