Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Takže teď mi to ostříkne pokaždé (protože delay je nula) a zároveň při každém 10 ostriknuti světel (není to divná kombinace?) každopádně mi to ostříkne světla častěji než při 10.ostriku skla... Zatím nesahal (takže by to mělo být default). Máte to tak všichni? Ok, vyzkouším tam dát delay a frekvenci dát na 255, nula tam na výběr není. 

Editováno na capo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Ostřik světel máš popsaný v manuálu.

Nastav si delay na cca 1,5-2sek. a při normálním přidržení páčky dojde k ostřiku okna. V případě delšího přidržení po dobu nastaveného času dojde i k ostřiku světel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U OII tohle nemám, tam se to musí nastavovat přes VCDS?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to Stringo: Jojo, bohužel jen přes VCDS, taky jsem si to nechal nastavit.

Editováno na jan.machalik

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 13 hodinami, LukášCBR napsal:

Ostřik světel máš popsaný v manuálu.

Nastav si delay na cca 1,5-2sek. a při normálním přidržení páčky dojde k ostřiku okna. V případě delšího přidržení po dobu nastaveného času dojde i k ostřiku světel.

hmmmm:

"Světlomety se ostříknou při každém prvním a desátém ostříknutí čelního skla.
    Četnost ostříknutí světlometů je možné nechat nastavit v odborném servisu."

to mě nenapadlo že by to někdo nastavil i na každé "první". v tom případě už chápu defaultní nastavení které mi nedávalo smysl, žádné moje auto předtím to tak nemělo....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobre rano. Oficialna verzia 3.7.4, uplne odomknuta, bez potreby Lucky Patchera je tu

• Pozitivní 4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak dnes přijel kamarád s Passatem B7 rv 2015 že chce vypnout SS. Ale bohužel jsem neuspěl, vypnutí SS to vůbec nenabídlo :-) a to mám ver. 3,8 beta 12 + origo Carista adapter. Trochu zklamání, to jsem upřímně nečekal.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, tak dnes se mi konečně podařilo nakódovat HHC (Hill hold assist) s nastavením normal a nějaké drobnosti ve verzi Carista 3.7 beta-24 od sk0d@, ze stránky č.23.

Na novějších verzích mi to nešlo, akorát mi tam teď ukazuje chybku. Škoda Fábia 1.2 Tsi 81kW r.v. 2016 ve výbavě Style.

Nevíte někdo zkušenější co to znamená?

1524201942_carista-chyba.thumb.png.40fd566308e1d6d6d54d57a1405c02b0.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jde chybový kód budíků (Instrument cluster), který se týká navigace (NAV SD). Víc by možná napověděla pořádná diagnostika. Pokud se nějaká z těch "drobností", o kterých píšeš, týkala budíků nebo navigace, tak hledej chybu tam.

V každém případě řešení chybových kódů do tohoto fóra nepatří, to si řeš v příslušné sekci svého vozu. :noot:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo jasně, díky. Hlavně jsem chtěl poradit ve které verzi ten HHC jde nakódovat na Fabii, protože už tu na něho padlo pár dotazů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kluci, je super že sem házíte aktualizace, ale dá se někde najít, co která aktualizace přináší? Mě Carrista rozhodila alarm v autě, (na Octavii 2 2005) a potřebuju zjistit, jestli se to v nějaké verzi tam vyřešilo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bohužel, to autor aplikace nezmiňuje ani při klasických verzích, natož tak v Betách...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemáte někdo starou verzi? Řekněme 2 roky zpět? Chtěl bych to zkusit nastavit starou verzí, jestli to pomůže.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Stringo  večer , z 6.11.2016 verze 3,2 beta 2 a potom můžu další .

Editováno na cilda1
    • Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vacsinu verzii najdes na "apkmonk.com", len nie beta verzie.... Staci ked das do vyhladavaca "apkmonk carista" a mas od najstarsej po....

• Líbí se mi 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím chlapi, dá sa cez CARISTU naučiť riadiacu jednotku nový kľúč od auta? (imobilizér + dialkové ovládanie - Škoda Octavia III - 2014) Alebo s tým treba ísť radšej do servisu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

robo76: Nedá. Carista je hračka na přepínání některých, vývojářem vybraných, předem daných hodnot. Není to komplexní nástroj na kódování.

Servis je jistota, ale není nezbytný. Mě třeba před časem dokódovával klíč Ferda25. Jestli to máš do Strakonic daleko, určitě se najde někdo blíž. Stačí hodit dotaz do patřičné sekce tvého vozu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od PTiCA
        Po aktualizaci FW autorádia Columbus jsem zjistil že se mi nepřehrává "Bluetooth audio" z mobilniho telefonu a ikonka je neaktivni.
        Předpokládám že postup bude stejný i u Amundsena

Proto jsem hledal příčinu a zjistil jsem že tuto funkci mám deaktivovanout. Zde přináším stručný návod na jeho aktivaci.

Je potřeva kabel VAG-COM a sním se následně připojit na jednotku
        VCDS -> 77. Telefon

Kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování

Kalkulačka pro dlouhé kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byte 4
        Bit 0 -> Multimedia funkce (Bluetooth Audio)

Uložit a je hotovo...
      • Od Roman89
        Zdravím mám otázku ohledně bluetooth octavia 2 rs telefon se mi pripoji ale kdyz volam tak osoba na druhe strane me slysi ale ja v aute neslysim ani ze telefon vytaci cislo ani hlas druhe osoby. Jak mam vyresit tento problem kdyz tam nebylo original radio je tam jen drzak na nokii?? Děkuji za info

• Od cosby
        Nabízím:
        Pneuservisní práce autoservisní práce plnění klimatizací geometrie podvozku.  
        Rozšířená diagnostika vozů Škoda, VW, Audi, Seat
        výpis chybových hlášení kódování jednotek kontrola funkčnosti turbodmychadel, váhy vzduchů on-line měřením
        Mimo koncernových vozů Vám můžeme nabídnout i pc diagnostiku ostatních evropských, japonských a asijských vozů.
        Opravy, aktualizace, odblokování obrazu u navigací Columbus/RNS510 vč nejnovějších modelů OIII, Superb III, Discovery.

Lokalita - Kopřivnice - Severní Morava
        http://www.mcpneu.cz
        https://mcaservis.webnode.cz

• Od sk0d@
        Kedze sa mnozia dotazy ohladom kontroly zanesenia DPF, v kratkosti predstavim Android aplikaciu, ktora to pri kompatibilnych motoroch dokaze velmi jednoducho nacitat.

Hlavnym parametrom, ktory nas zaujima je "Soot mass - mnozstvo sadzi", no aplikacia dokaze okrem ineho nacitat aj cas a vzdialenost od poslednej regeneracie a teploty na vstupe a vystupe z filtra

Aplikacia existuje v dvoch verziach, platenej a ochudobnenej bezplatnej.

Uzivatel @Radas1 sa jej podrobnejsie venoval TU.

Rovnako ako pri ostatnych aplikaciach vyzadujucich pristup ku specifickym protokolom, aj tu autor odporuca spravny vyber OBD Bluetooth adaptera.

Citacia z Google play:
        "About ELM327 adapters:
        Currently on the market you can find a huge list of low cost clone ELM327 adapters using a cloned simplified version of the ELM327 chip; using these adapters with this app may introduce readings errors and also car connection problems or app freezing.
        For an optimal use I suggest a good quality adapter like an OBDLink LX, but the app also works with cheap adapters provided decent quality."

Tento isty vyvojar tiez vydal aplikaciu "ELM327 Identifier", ktoru uz niektori poznaju z temy nakupu adaptera.

POZOR, TREBA POUZIT SPRAVNU VERZIU ADAPTERA, NA TRHU SU AJ ZLE KUSY (POTVRDENE SKUSENOSTAMI UZIVATELOV), VIAC INFO NAJDETE V SAMOSTATNEJ TEME, PROSIM CTENYCH UZIVATELOV FORA ABY SVOJE OTAZKY A SKUSENOSTI OHLADOM NAKUPU SMEROVALI DO NEJ.

Edit 3.9.2018: posledna odomknuta verzia 2.26.9 je tu