Přejít na obsah

Předprodejní servis (prohlídka)


KarelM

Doporučené příspěvky

Co by si potreboval konkretne o predprodeji vedet ? ... predprodejem se zabyvam, takze ti mohu zodpovedet cokoliv ;)

 

co se tyce protokolu, tak ten se zakaznikovi nedava, dealer si ho nechava pro svoji kontrolu.

 

 Ve smes neni ani na co koukat, jsou to jen prkotiny, jako je treba nastaveni klimatizace na 22 stupnu funkci AUTO, zapnuti airbagu spolujezdce, doplneni ci kontrola provoznich kapalin, sundani vsech ochrannych folii ex/in, nastaveni spravnych tlaku pneumatik, .... v neposledni rade VYPNUTI prepravniho rezimu, vypina se, nic se neprehrava, jen aby bylo jasno ;) ... po vypnuti prepravaku, se nuluje inspekce a olej na interval promnenlivy, dale se pak mazou vsechny chybi, ktere zpusobil transportni rezim kdyz je vse smazano, kontroluje se jestli presto neni nejaka chyba... u 99% je vsechno v poradku...... po vypnuti diagnostiky se delaji uz jen detaily jako je nastaveni casu, seznam radio stanic na radiu a pak i v infotaimentu nastaveni funkci vozu ( zalezi na technikovi co vsechno zapne ) ..... vyse zminovana SD karta se bud vlklada a nebo nevklada, to uz je na zakaznikovi ci prodejci, urcite bych to jako chybu nevidel ;) ...... 

 

  Tod asi vse, pokud budes chtit vyfotit neni problem vyfotit a vlozit sem,... jen u kazdeho modelu je ten zeznam jiny, zalezi samozrejme na vybave ;)

Popripade mi kdyztak muzes napsat SZ ;)

Děkuji, napsal jsi to výstižně. Ty chyby (VCDS), které jsem tam měl, vznikly asi po prohlídce - viz. příspěvky 21 a 22.

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Columbus má svojí paměť a v ní mapy, Amundsen to nemá, proto musí mít kartu..

Jinak přepravní mód je jednoduchej, aby se s autem zacházelo korektně, tzn. nejede víc jak 35 kmh, nejde motor točit víc jak 2500 rpm, pak dle typu modelu, nejde nezávislé topení, zadní stěrač, odmlžení čelního/zadního skla a u některých verzí nejde ani rádio..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Čekání a těšení se na nové auto je nekonečné, chtěl jsem po prodejci ať mi jej nafotí, ale auto je prej zabalené v přepravním módu... Používají se dnes ještě ty přepravní fólie? Zajímalo by mě, zda a jak je auto chráněno, než si jej za 22 dnů vyzvednu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...