Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

Jestli to nemáš daleko do Třebíče-tak tady to dělá kamarád za 3500 ,-Kč- a několikaleté zkušennosti. Dělá hlavně motory koncernu VW a nedělá jen chip ale kompletní servis-takže to není jen ňáký hacker-který stáhne soft na netu. Dyžtak dej vědět-možná bych ti tam byl schopen domluvit i slevu.

A jinak-nech si říct-taky už jsem u něho viděl, jak vypadá motor po "levném" čipu.....

nezlob se na mě ale za 3.500,- a sleva možná je to ukazkovy hacker s klonovanym činskym gallettem a cdčkem z ebay co si chce trochu přivydělat a v připadě problemu da ruce pryč protože ho neumi vyřešit.

Za profi práci se platí protože ti tuner poskytne opravdovou výbavu a zkušenosti, to nejde delat za dvojku - trojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znám hodně ale hodně lidí co nepotřebujou mít svý auto na brzdě ale stačí jim přehrání řj motoru mě to dělal bývalej kolega taky za 3000,- a bohatě to stačí navíc vim, že mu to dával (nebo prodával) člověk co motory ladí takže nevim proč bach za to ěl platit 6000,- a nebo víc když to mam pro mě za hubičku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste a jednoduše Ivanku...maš přeci svojí "chytrou" hlavu..par lidi ti tady docela odborně odpovědělo.ale ty jsi stejne meleš svou..tak si ten "supr levny" čip kup..ale jsem pak zvedav až se ti vysipe pulka motoru tak jak budes uplatnovat škody na tom "odbornem" prodejci ...

jukni třeba na tohle:

http://www.cimbu.cz/index.php?page=whole&a...=cze&item=2

nebo treba i na

http://www.cimbu.cz/index.php?page=whole&a...=cze&item=3

a třeba ti to konečně dojde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kouknete se na to z ekonomickeho hlediska. Kdyz je poptavka proc zlevnovat... At mi nikdo nerika, ze se vyvoj upravy map (jestli teda vubec nejaky byl) pro 1,9Tdi jeste nezaplatil :) Dalsi uhel pohledu je zub casu. Jo O1 uz davno neni nove auto takze lidi, kterym se zda 7 nebo 10 tisic moc, musi a bude pribyvat. Ja se k teto skupine taky hlasim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste a jednoduše Ivanku...maš přeci svojí "chytrou" hlavu..par lidi ti tady docela odborně odpovědělo.ale ty jsi stejne meleš svou..tak si ten "supr levny" čip kup..ale jsem pak zvedav až se ti vysipe pulka motoru tak jak budes uplatnovat škody na tom "odbornem" prodejci ...

jukni třeba na tohle:

http://www.cimbu.cz/index.php?page=whole&a...=cze&item=2

nebo treba i na

http://www.cimbu.cz/index.php?page=whole&a...=cze&item=3

a třeba ti to konečně dojde...

Firmě Cimbu zrovna moc nevěřím, když jsem se kochal těmi jejich nádhernýma grafama z brzdy. Jinak mi to přijde i trošku předražené, když u TDIfuna nebo u Dieselpoweru to můžu mít o dost levněji a přinejmenším ve stejné kvalitě. Jj, jenom až vyřeším trošku důležitější věci tak hned jednoho z vás navštívím :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj! Mám to čiplý na výkon RS je to podstatný rozdíl už od spoda a i zátah na 6tku je perfektní ale bacha na hlavu tenhle motor je háklivej na její praskání. A spojka taktéž vyžaduje to opravdu citlivý zacházení a počítat s možností že něco nevydrží.Spotřeba vylezla o 1l/100km nahoru.(Daň za výkon) Ale uvažuju o tom že to nechám dát zpátky na 103Kw.

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem taky zatim spokojen, chip mam sice chvili, takze zatim vse slape, jak ma. a taky by melo, zejo fune? :)

sice me zajima jak to bude se spojkou... u 4x4 je vetsi spojka, takze ten kroutak by mela drzet. nezavodim, nepozoruju kour, spotreba je tak na stejno. auto jede svizne, proste to jede i na 6ku.

zatim jsem dal do auta lepsi vzduchovy filtr KN (vlozka). jinak nic vic zatim... je zima, az prijde teplo, bude se neco delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj chlapi trvalo mi asi rok než jsem se rozhoupal. Měl jsem problém s teplými starty u 66kw AGR, začal jsem čidly, startérem baterkou.......až jsem se rozhod, že zkusím TDIfuna a nechám si to udělat sowtem a výsledek: BOMBAAAAAAAAAAAAAAAA! auto startuje na drnc. Při jedné příležitosti jsem si nechal udělat čip. Proběhlo měření na brzdě, kontrola motoru a pak se mistr pustil do díla. Výsledek?

před: 66KW -90PS po úpravě mám koníku 130!!! rozdíl je suprový, auto krásně letí do otáček a s tou spotřebou taky něco bude, jelikož jsem tomu dal cestou domů kotel a spotřeba 5l průměr, jel jsem jen asi 5Okm tak se toho zas někdo nechytněte, že za 5l pod plynem se jet nedá, spotřebu napíšu časem po delší zkušenosti. Ale jinak vřele doporučuji kdo nezkusí nepozná!!!

PS: viděl jsem jednotku pájenou u CIMBU a za těch 11.000,-bych jim to narval do prdele, humus

Takže z vlastní zkušenosti doporučuji TDIfun je to profi přístup, profi zkusenosti, proti vybavení a vzhledem k výsledku profi cena!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, TDI garage jsem vloni taky poctil návštěvou. Hromádka peněz zůstala v Bohumíně, ale výsledek stál za to. Nechal jsem si dát navíc větší trysky. Nyní 146HP a je to ku.. znát. I když opožděně, ale přece patří dík borcům z TDI garage :palec2: . A propó KIJOS chip je sviňa, těch koníků budeš chtít víc a víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, chci se poptat jestli někdo neznáte nebo nemáte zkušenosti s nějakou firmou v okolí Brna, která by mi chipla oktu. Nechci žádnej hardcore, ale nejlíp s brzdou, kde bych mohl vidět jak to ve výsledku dopadlo:) Díky za tipy.(neraďte abc tuning:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám pátý chip od firmy Lukas Auto a naprostá spokojenost-dá Ti vybrat z několika možností a můžeš zkusit projet a pak třeba jiný. Chipoval jsem u něho OI i OII, dělá veškeré koncernová auta a softy má z Německa. Cena je víc než dobrá-žádné ceny okolo 20 tis. jak Mr. Cimbu. Mě jako stálemu zákazníkovy dělá chip za 3500,-Kč.Je to v Třebíči-pokud budeš mít zájem , tak dej vědět-domluvím Ti cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj v okolí Brna jedině TDIfun je to 2 hoďky daleko ale vyplatí se. Vlastní zkušenost. Měl jsem chip od autochip.eu a nebyl jsem spokojen. Pro mě to byly vyhozený peníze. Normálně to tam nalili jako většina nalejváren. Nic nezměřili jen tam prdl noťas a je to pane. Výkon tam sice přibyl ale ... Zlatej TDIfun dal to nastolicu změřil a zjistil že mám v háji regulaci turba a spoustu dalších věcí co se musí opravit před chipem. Tak jsem tam jel podruhés opraveným autem a auto jede jak nikdy. Opravdu se vyplatí zajet za odborníkem.

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě bych nechtěl aby mi tam bez jakékoliv diagnostiky někdo nalil nějakej uni-soft a poslal domů. Takže bych radši upřednostnil někoho kdo se tomu autu opravdu podívá na zoubek. Jde o to, že pokud pojedu přes 200km někam za chipem, tak abych tam to auto nemusel nechávat a bylo to tak nějak na počkání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...