Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Já mám taky takový film na předním skle. Myslím, že je to způsobeno voskem v autošamponu anebo nějakým sajrajtem co se přidává do směsi do ostřikovačů. Zkusím to okenou přejet a uvidím jestli to pomůže ;)

resume: okno jsem očistil okenou a mastný film je pryč - náplní do ostřikovačů to není - asi voskem v autošamponu

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem koupil Aerotwiny a protože pršelo, tak jsem mohl ihned porovnat stírání. Normální stěrače jsem koupil na jaře a až na ten film tvořící se po setření jsem byl relativně spokojen. Nasadil jsem aera a pustil. Opravdu ten rozdíl ve stírání je markantní, žádný film. Jenom doufám, že ty aera vydrží aspon rok vzhledem k jejich ceně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem sterace za 200kc, hruza a des!!!!hlucne jsou, vrzou a to nemluvim o tom,ze kdyz setru ridicovu cast, tak pro zpetnem chodu se to na druhe strane rozprsne a ted jsem zjistil, ze kdyz stirnou, tak jakoby po nich zustava mastna cast, ktera se za 2 az 3 sekundy vypari a sklo je krasne ciste, opet stirnu a to same...mastnota a pak jde krasne videt, to nemluvim, kdyz mam sterace nnaplno....radej obetuji 800kacek at krasne vidim, nez ty 200ky a stoji to za hov*o :aggressive:

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a davaj se na puvodni raminka, jen se musi koupit ty pravy. Novy auta maji Aerotwin specialni uchyt, nasazuji se vlasne rovnou na osicku kolem ktere se houpe lista na raminku. Ty pro starsi vozy maji jiny zakladni dil, ta aerodynamicka lista ma uz z vyroby pridelany uchyt pro starsi typ raminka s koncem do U. daji se i prizpusobit ty nove na stara raminka, zkousel jsem to, ale stoji to za prd. Ja mam v praci ty origo se slevou, protoze je tady i montujem, vyplati se koupit ty origos. Jak rikam zatim na trech autech testovano a sama spokojenost. Tatovi drzi na Octe 1.5 roku, ted je bude menit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nemáte prosím někdo doma konce (to plastový zakončení) z nějakejch starejch Bosch Aero Twinů? Jedna ta krytka mi zmizela. :(  Jestli uletěla nebo ji někdo potřeboval, nevím. A stírají porád super, tak se mi nechce ještě kupovat nový. Dík. :)

turbokar: dik :specool:

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte prosím někdo doma konce (to plastový zakončení) z nějakejch starejch Bosch Aero Twinů? Jedna ta krytka mi zmizela. :(  Jestli uletěla nebo ji někdo potřeboval, nevím. A stírají porád super, tak se mi nechce ještě kupovat nový. Dík. :)

To ti spíš uletěla, špatně se sundává nebo někomu uletěla a vybral si tu tvoji:-(

Koncem příštího týdne se vrátím z chaty a tam má staré AT, tak ti klidně ten kus dám, tak se ozvi, zda nenajdeš něco do té doby.

Jinak AT mi vydrží tak cca 3/4 roku, mám je od luja.cz, cena cca 950 Kč a když se koupí po půl roce, tak je sleva 15%.

Pravá strana úplně nedoléhá, když jsou zaparkovaný, ale stírají naprosto v pohodě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak už mě přestalo bavit laborovat s noname stěrači a dneska jsem si koupil origo Škoda AeroSet (jsou to ty samé jako AeroTwin) za 800 Kč. Už byly dneska nasazeny do akce a musím říct, že opravdu super. Stírají perfektně a to ticho :palec2:

PS: i tady ta pravá strana kousek nedoléhá, ale mě to nevadí, prostě jsou super... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je koupil na Aukru neznačkové,kus za 98,-kč.

Po výměně za normální jsem byl nadšen, líp vypadají a stíraly krásně.

Bohužel jsem se radoval jen dva dny.

Po dvou dnech, když jsem totiž přišel ráno k autu tak jsem zjistil že jsou pryč.

Nějaká svi...... mi je ukradla. Po dvou dnech. To jsem teda nečekal.

Tak už jsou na autě zase ty starý stěrače.

Ale kdyby se nekradly,už bych chtěl jen tyhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...