Přejít na obsah

Superb 2 hmlovky (mlhovky) s denným svietením


jirkaLT

Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, že ani diody od Philips a Osram nemají homologaci, tak si dovolím tipovat, že nebudou mít žádné...

http://www.autozarovky-philips.cz/parkovaci-svetla-1/autozarovky-philips-led-w5w-12v-6000k

http://www.zarovky.cz/auto-moto/osram-led-w5w-2850cw-6000k-12v-1w-w2-1x9-5d/

http://www.zarovky.cz/auto-moto/osram-led-c5w-6498cw-6000k-12v-1w-sv8-5-8/

sice to nejsou do DS, ale jak vidíš ani tyto renomované firmy nemají homologaci a tak na krabičkách je znázorněný max interiér. Mám doma jednu LED, která má E4 v kroužku, ale je 24V 1W. Kdyžtak můžu nafotit, ale jinak o ničem nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

nazdar chlapi. chcem sa podelit o nie prilis prijemnu skusenost. zapol som si DRL do hmloviek. vsetko fungovalo ako malo az som si jedneho pekneho dna vsimol, ze hmlovka je plna vody, vid. obrazok.

post-21106-0-17120600-1360057997_thumb.j

vybral som ich a zistil som, ze vplyvom dlhodobeho svietenia mi nad ziarovkou vznikla na jednom aj druhom svetle prasklina (je to aj take akoby oskvarene), pricom som cez nu dokazal tu vodu vyliat! DRL v hmlovkach uz nemam a nastastie som to fixol dvojzlozkovym epoxidom, ktorym som dieru zalial. urobil som odvtedy 500 km a zatial po vlhkosti ani stopy. pomohlo aj vybratie paraboly okolo ktorej je gumove tesnenie. na tom bola spina a tym padom sa tam vedela dostavat vlhkost. tesnenie som vycistil a osetril silikonom. takze podobne kraviny ako DRL do hmloviek sa asi neoplati skusat. nuz, clovek sa vlastnymi chybami uci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Obrysovky boli vypnute, ale svietivost hmloviek som nemenil. Ale neurobil som v takomto rezime viac ako 500 km. sakra, bezne som maval tolko zapnute hmlovky. Voda z ostrekovaca mi tam natiekla, predpokladam, ze ostrekovania svetiel. Hmlovky som uz vymenil, takze uz je pokoj. Stalo ma to 25€, co je fajn. Ale aj tak mi to nejde do hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Pokud byste někdo měl přesný popis co a kam zapojit, když chci rozchodit denní svícení do mlhovek, byl bych za něj vděčný. Tzn.

 

1) kam dát jaký drát - nejlépe s fotkama či podrobným popisem

2) jak nakódovat řídící jednotku - nejlépe s fotkama či podrobným popisem (to ve fóru je, ale pohromadě a přehledně by to bylo pro všechny srozumitelnější)

 

Mám:

1) Mlhovky i na denní svícení (mlhovka + denní svícení)

2) Autodiagnostika VAG COM 11.11.2 HEX CAN

3) řídící jednotka 1K0 937 087 E (xenony)

 

Díky všem za ochotu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Kluci,Já to udělal jednoduše. Sháněl jsem mlhovky s denním svicenim a ceny byly vysoke jak v inzerci tak na vrakaci. Nechtěl jsem už od zacatku kupovat jednotku ktera podporuje denní sviceni ani jsem nechtěl bastlit relatko. Bylo mi jasný ze i v případe koupě mlhovek s denním světlem budu potřebovat zapojení tak jako tak nové kabeláže a řídící jednotky (ne ŘJ v autě, ale ŘJ denního svícení) k tomu. Nakonec jsem koukal na LED denní sviceni na netu,ale 5-6K jsem dávat nechtěl. Koupil jsem si led denní sviceni od Philipsu s vlastní řídícíjednotkou,ktere pasuje zaoblenim přímo vedle mlhovek a výsledek je lepší a myslím že i viditelnější denní sviceni nez jsem puvodne chtěl do mlhovek. Funkce je jednoducha. Po nastartování jednotka pozná běžící motor a světla rozsvítí. Ve chvili vypnuti motoru světla zhasne stejne tak když rozsvitim svetla. Netřeba zadne relé ani spinane plus z klicku. Za dvě hodiny precizní prace bylo hotovo a za 1600,no nekupte to se zárukou.
Hlavně ted už ať v budoucnu seženu mlhovky s denním světlem,staci sundat ledky,zachovat vse a jen prezapojit do novych denních světel jakýchkoliv a o to mi jde... Kdyby někdo chtěl,mohu i namontovat či dodat. Kdybyste někdo chtěli,pište na mail tomashrabek1978@gmail.com a pošlu foto.

Editováno: , autor: Tomáš Hrábek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci,Já to udělal jednoduše. Sháněl jsem mlhovky s denním svicenim a ceny byly vysoke jak v inzerci tak na vrakaci. Nechtěl jsem už od zacatku kupovat jednotku ktera podporuje denní sviceni ani jsem nechtěl bastlit relatko. Bylo mi jasný ze i v případe koupě mlhovek s denním světlem budu potřebovat zapojení tak jako tak nové kabeláže a řídící jednotky k tomu. Nakonec jsem koukal na LED denní sviceni na netu,ale 5-6K jsem dávat nechtěl. Koupil jsem si led denní sviceni od Philipsu s vlastní řídícíjednotkou,ktere pasuje zaoblenim přímo vedle mlhovek a výsledek je lepší a myslím že i viditelnější denní sviceni nez jsem puvodne chtěl do mlhovek. Funkce je jednoducha. Po nastartování jednotka pozná běžící motor a světla rozsvítí. Ve chvili vypnuti motoru světla zhasne stejne tak když rozsvitim svetla. Netřeba zadne relé ani spinane plus z klicku. Za dvě hodiny precizní prace bylo hotovo a za 1600,no nekupte to se zárukou.

Hlavně ted už ať v budoucnu seženu mlhovky s denním světlem,staci sundat ledky,zachovat vse a jen prezapojit do novych denních světel jakýchkoliv a o to mi jde... Kdyby někdo chtěl,mohu i namontovat či dodat. Kdybyste někdo chtěli,pište na mail tomashrabek1978@gmail.com a pošlu foto.

Dej sem nějaké fotky prosím jak to tam máš... Díky zvědavej Pasat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci,Já to udělal jednoduše. Sháněl jsem mlhovky s denním svicenim a ceny byly vysoke jak v inzerci tak na vrakaci. Nechtěl jsem už od zacatku kupovat jednotku ktera podporuje denní sviceni ani jsem nechtěl bastlit relatko. Bylo mi jasný ze i v případe koupě mlhovek s denním světlem budu potřebovat zapojení tak jako tak nové kabeláže a řídící jednotky k tomu. Nakonec jsem koukal na LED denní sviceni na netu,ale 5-6K jsem dávat nechtěl. Koupil jsem si led denní sviceni od Philipsu s vlastní řídícíjednotkou,ktere pasuje zaoblenim přímo vedle mlhovek a výsledek je lepší a myslím že i viditelnější denní sviceni nez jsem puvodne chtěl do mlhovek. Funkce je jednoducha. Po nastartování jednotka pozná běžící motor a světla rozsvítí. Ve chvili vypnuti motoru světla zhasne stejne tak když rozsvitim svetla. Netřeba zadne relé ani spinane plus z klicku. Za dvě hodiny precizní prace bylo hotovo a za 1600,no nekupte to se zárukou.

Hlavně ted už ať v budoucnu seženu mlhovky s denním světlem,staci sundat ledky,zachovat vse a jen prezapojit do novych denních světel jakýchkoliv a o to mi jde... Kdyby někdo chtěl,mohu i namontovat či dodat. Kdybyste někdo chtěli,pište na mail tomashrabek1978@gmail.com a pošlu foto.

Hodíš sem potom fotky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je jiná :o) Záleží, jestli Ti tuhle cenu mrchy čínský nedaji až při odběru desítek kusů. Není to s nima jednoduchý! Párkrát jsem reagoval na nízkou cenu, zaplatil a zboží nikde. To už je holt obchodní riziko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...