Přejít na obsah

Superb 2 hmlovky (mlhovky) s denným svietením


jirkaLT

Doporučené příspěvky

tak nějak jsem to tušil... že by to nakodovali, to by museli mit VAS...

Na základě informací, které získal pan elektrikář, který mi předělával denní svícení do mlhovek tady z fóra, tak se mi ozval sám a nemusel jsem ho nahánět. Omluvil se za to, že mě o tom, jak to udělal neinformoval. Původní jednotk BCM s označením A byla vyměněná. Vysvětlil mi, že to výkonové relé je tam navíc proto, že se nepovedlo vyměněnou jednotku z typu A za typ E nakódovat tak, aby to chodilo jak má. VAS.. a vše potřebné k tomu ve firmě mají.

Domluvili jsme se na další výměně BCM za typ H, která proběhla, nic méně stále to bez relé nechodí přes BCM. Snaha z jeho strany je očividná a tak doufám, že se to povede dořešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Nemate někdo zkušenosti, potřebuji zapojit mlhovky ze Superb II rok výroby 2010 do Superbu II rok výroby 2008. Je tam jiná řídicí jednotka a nevím jestli podporuje denní svícení v mlhovkách? Jestli to vůbec jde nebo jak se to dá obejit? Děkuji

Editováno: , autor: Cptn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ,chci se zeptat jestli jsi to už zapojil a jestli nebyli při zapojení problémy.

Ještě ne, na servisu mne řekli 6500,-Kč za BCM jednotku + za práce, mlhovky přece mam ale dávat za to dalších 8-9 tisíc mně se nechce. Nemá to cenu za tě peníze. Ale pak jsem objevil BCM jednotku za 2200,-Kč tady: http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=218 . Zatím jsem se ještě nerozhodl jestli do toho půjdu nebo prodám mlhovky a vykašlu se na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem koupil mlhovky s denním za 1500kč a u nás ve Varech my to známej elektrikář 7.3 udělal za 1000kč.Sice nevím jak protože elektrice vubec nerozumim ale funguje to supr a s lidma co to maj tak nebyla žádná stížnost.Ještě jsem do nich hodil led žarovky a nemá to chybu.Je pravda že se my taky nechtělo kupovat novou bcm jednotku a dávat za to tolik peněz ale to je rozhodnutí každého jednotlivce jak to udělá.Jen vím že ten kluk co my to dělal je hodně precizní a hrál si s tím čtyři hodiny.

Editováno: , autor: frydak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo ale hlavně že to funguje a udělal to poctivě.Samozřejmě že i toto se dá sprasit jak jsem se tady na foru několikrát ne dočetl :(

Tak ten elektrikář fakt šikovný. Mne to nabízeli taky ale taký něco říkali o ztratě záruky a o tom že řídicí jednotka muže vyhazovat chybné hlašeni. Ale asi do toho půjdu, vypadá to super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...