Přejít na obsah

Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy


joystick

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám octávii 1.9Tdi 81kw a ve výbavě je automatická klimatizace Climatronic. Nechal jsem klimu napustit, vyměnila se dochladovaci ridici jednotka ( pod baterkou) která byla nefunkční. A po cca 14 dnech klimatizace opět přestala fungovat. Nechal jsem to opět zkontrolovat a při vypouštění chladiva se vypustilo míst předepsaných 800 g 1050 g ( to jsem nepochopil kde se tam těch 200g pridalo) Nicméně jsme opět klimu napustili předepsanými 800g chladiva a klima opět fungovala. Pote jsem vypl asi po 25 km motor, a po opětovném nastartováni klima zase nejede. Už nevím co to může dělat. Setkal se s tím někdo ? Díky za rady,názory.

Editováno: , autor: Luďa
Stačí jedno téma. Není třeba duplicitní. Druhý sem smazal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...i můj problém je climatronic...vzhledem k tomu,že elektrika je pro mne Španělská vesnice házím laso na toto fórum...věc se má asi takhle...climatronic ukazuje venkovní teplotu -51° :feve: vnitřní teplota se zobrazuje ok...tuším kostru nebo vadné čidlo venkovní teploty,ale kde mám tu potvoru hledat?...děkuji

Editováno: , autor: housle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak zapojit jak ma byt

zavada se zacala projevovat az ted, nebo hned po predelani?

nejspis se climatroniku nelibi, ze hodnotu cidla meri i neco jinyho (stejne tak nebude fungovat, kdyz vezmes 2 multimetry a merit najednou s nima jeden odpor)

jak je zapojeny climatronik k budikum vs. teplotni cidlo? je to spojeny dohromady? (zkus budiky odpojit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cize uvediem do problemu: mal som original kurenie z O1 rv 2000 a daval som ho do O1 2007 AC na Klimatronik, original kabelaz som vystikol zo starej kablovacky a napajal na AC ,ale stale mi zostali 4 droty nezapojene hnedomodry, zltomodry, ciernobiely a sivy(neviem co s nimy)

klimatronic je napojeny na budiky ,hlaska z diagnostiky o teplotach vid foto...

post-31754-1274816632,6601_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci, prosim poradte mi, kde muze byt problem. Prestala mi fungovat klimatizace. Chova se to tak, ze klimatronik jako takovy zrejme funguje, klima jde vypnout i zapnout, sila foukani atd. se taky meni bez problemu. Ale, nefouka studeny vzduch a nekde od palubky spolujezdce (zevnitr auta) je slyset takovy divny hlasity zvuk...jakoby z lednice. Od motoru neslysim nic divneho. Cim to muze byt, ze by mi nekudy utekla napln klimy? Mockrat diky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mám ten samý problém. OCT 1.9tdi, r.99, climatronic. klima čerstvě doplněna, kompresor a větráky spínají, podle tý plnící stanice kompresor tlačí, od spolujezdce, tzn. od klimy jde trvale zvuk jako v ledničce, ALE NECHLADÍ !!!! Na Vagu jsem nebyl, ale při vyvolání diagnostiky na panelu klimy - žádné chyby. Preventivně jsem zkoušel vyměnit jednotku větráků, beze změny! JSEM V KONCÍCH, vše se chová jak má, ale nechladí! Prosím o rady. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, prosim poradte mi, kde muze byt problem. Prestala mi fungovat klimatizace. Chova se to tak, ze klimatronik jako takovy zrejme funguje, klima jde vypnout i zapnout, sila foukani atd. se taky meni bez problemu. Ale, nefouka studeny vzduch a nekde od palubky spolujezdce (zevnitr auta) je slyset takovy divny hlasity zvuk...jakoby z lednice. Od motoru neslysim nic divneho. Cim to muze byt, ze by mi nekudy utekla napln klimy? Mockrat diky za pomoc.

tipoval bych to na cladíci médim pokud jede komresor,bublad by to nemělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám ten samý problém. OCT 1.9tdi, r.99, climatronic. klima čerstvě doplněna, kompresor a větráky spínají, podle tý plnící stanice kompresor tlačí, od spolujezdce, tzn. od klimy jde trvale zvuk jako v ledničce, ALE NECHLADÍ !!!! Na Vagu jsem nebyl, ale při vyvolání diagnostiky na panelu klimy - žádné chyby. Preventivně jsem zkoušel vyměnit jednotku větráků, beze změny! JSEM V KONCÍCH, vše se chová jak má, ale nechladí! Prosím o rady. :help:

NIKDO NEVÍ??

Asi koupit nové auto, že :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIKDO NEVÍ??

Asi koupit nové auto, že :help:

no právě jestli ale tlačí jak říkám šumět a bublat by nemělo,kdyš zapneš komresor ,jde to slyšet ,motor jemně cukne a zvedne se spotřeba tak poznaš jestli jede součastně i větrák a šáhni rukou na trubky,pokud ne tak nespíná elektro civka nebo ta nápln není vpořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...