Přejít na obsah

Změna podsvícení přístrojové desky


Satas

Doporučené příspěvky

Ta zelená v budikách a klimatroniku mě uplně deptala už....Našel sem tu ještě po letech bedýnku s original LED a předelal to alespon do bílé.A když zbyde čas udělam maxidot do červena jako to má laurin 08.Zelený tlačítka mi nevadí ale tohle muselo pryč,je to moje deformace z Audi  :kol-32:

post-3322-0-72758100-1405014064_thumb.jp

post-3322-0-69149100-1405014088_thumb.jp

post-3322-0-54312800-1405014108_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nazdar,

 

mám len ja taký problém že ked zamením originálnu led za inú farbu tak potom tá čo som tam napájkoval svieti dvojnásobne silnejšie ? Vymenil som v stropnom za to "cat vision" na modrú a vnoci to až oslňuje a osvetľuje skoro celé predne sedačky :( 

skúsil som objednať takéto led, dnes prišli .. myslíte že som si tým niečim pomohol a prečo to svieti tak šialene ? http://www.ebay.com/itm/111315134506?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2648

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tys mě dostal kámo, jako prase :kol-98: .

Podívej se, co jsi koupil :kol-98:

Ty vole, to jsou diody do RC autíček a napájecí napětí je 5 Voltů. Je u toho tabulka velká jako prase s parametrama

Se nediv, že to svítí 2x více, než má. Ale dlouho Ti to svítit nebude, neboj, brzo popraskají

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supe, tiež si mi mohol teraz troška poradiť ktoré znova kúpiť :) stalo to drobné takže to mám na háku .... 

toto by šlo ? http://www.ebay.com/itm/10pcs-3mm-Blue-Diffused-9V-12V-DC-Pre-Wired-LED-Leds-18CM-/321370482800?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ad32c6870

Editováno: , autor: samsung2223
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použil bych spíše ty od MrChodny...

A poradit jsem nemohl, ani nikdo tady, když to řešíš až teď, když už je máš namontované.

Určitě by si napájecího napětí někdo všimnul... :kol-32:

A stejně nějak nechápu, proč měníš barvu zrovna těchto diod, už to tady napsal Doktorone, že ta červená je úmyslně červená a ne, jen tak pro parádu, má to svůj smysl

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...