Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ja objednaval zacatek ledna a zatim vubec neni v systemu tzv. Komisni cislo, ktere mi prodejce rekl po objednavce zatim nikde neni…. Jinak na objednavce dodaci lhuta 11 - 12 mesicu. Udajne zacatek vyroby je podle prodejce od brezna…. Zalohu jsem daval 15%…. Udajne nove narizeni skodovky….

Editováno: , autor: palev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem objednával začátkem ledna a číslo komise už mám. Ale je možné, že prodejce překonfiguroval již objednané auto, protože mi slíbil, že se o to pokusí. Předběžná výroba zatím někdy červen/červenec. Jinak ve smlouvě mám 40 týdnů a bez zálohy. Jak koukám, všude trochu jiné. 
Ať ti čekání utíká. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My objednali 22.12.2021 a po zaplacení zálohy(10%) nám bylo řečeno že předpokládaný termín +- konec srpna.

 

Karoq FL 1.5tsi DSG sportline, Červená Velvet met.

 

Prý se ozvou až budou vědět více, zatím se prý jen ví že FL se začne vyrábět tuším v 9. týdnu?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pokud máš podepsanou objednávku a zaplacenou zálohu, cenu nezvýší. Maximálně se může stát, že pokud přijde změna ceníku (další osekání výbavy z důvodu nedostatku dílů), budeš mít jinou výbavu, než jsi očekával ... ale vzhledem k tomu, že co šlo osekat, už osekali, tak snad budeš mít štěstí a dostaneš to, cos objednal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím zdražením si nejsem tak jistý. Mám ,,závaznou" objednávku a zaplacenou zálohu již z června 2021 s termínem dodání listopad 2021. Těsně před dodáním mě zavolali, že už mi ho nevyrobí a jestli chci, ať připlatím 60 tisíc a jsem znovu zařazen do čekání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...