Přejít na obsah

Nova Fabia Ice 1.2


laco1

Doporučené příspěvky

V polke septembra som kupil novu Fabiu ICE 1.2/47KW. Uz dvakrat sa mi stalo, ze

rano som nenastartoval, akumulator v riti, starterom ani kusok neotocil. V servise

zatial nenasli ziadnu chybu, aku, alternator, kludovy odber, vraj vsetko v poriadku.

Maju podozrenie, ze nepouzivam auto "normalne". Pravdou je, ze vacsinou chodim do

prace na kratku vzdialenost cca 2km a cez vikend prejdem asi 80-100 km mimo mesta.

( ale uz som jazdil aj BA-KE a spat ). Je to normalne ? Aka je pravdepodobnost,

ze problemy sposobuje styl jazdy ? Poradi mi niekto ? dik, LaCO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemoze byt predsa chyba v baterke ? Po neuspesnych startoch mi funguje central, radio aj okna. Je mozne, ze nie je schopna odovzdat tak velky prud ? Ked baterka bola nabita v servise, na treti den, hned po 20 Km dlhej ceste som nameral na baterke 12,7 V. ( auto zamknute, baterka neodpojena ). Je to normalne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemoze byt predsa chyba v baterke ? Po neuspesnych startoch mi funguje central, radio aj okna. Je mozne, ze nie je schopna odovzdat tak velky prud ? Ked baterka bola nabita v servise, na treti den, hned po 20 Km dlhej ceste som nameral na baterke 12,7 V. ( auto zamknute, baterka neodpojena ). Je to normalne ?

mohl by být v baterce vadný článek, zajeď do servisu a nech si jí přeměřit, eventuelně rovnou reklamovat... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc záleží jak dlouho máš auto odstavené.

Pokud je to "pár" dní, tak to může dělat nějaký spotřebič typu rádio nebo nějaká chybka. Ostatní problémy s odběrem bys měl naměřit.

Pokud je to tak že PO-PA jezdíš do práce (2 km zase není tak málo na dobití jednoho startování a 12 hodin stání) a o víkendu děláš jednu delší cestu, pak je renonc někde jinde.

Mimo klidového proudu zkus ještě měřit napětí baterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...