Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

Např. u Superbu stačí Sledování dopravních značek a v poho doprogramujete Lane Assist, zároveň ve spojení s tempomatem pak jde i adaptivní tempomat, protože Front Assist je uz víceméně základ a najde se určitě spousty dalších kombinací. Myslím, že se to rozebírá i v tématech okolo. Je ale pravdou, že vzhledem k tendencím nabízet spíše více paketových výbav,  než individuální výběr kvůli WLTP, už to nebude tak horké...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zkušenosti, že zlobí dešťový senzor? Po přepnutí na INT jednou setře, ale pak může pršet jak chce a dlouho nic. Po chvíli setře 4x rychle a pak opět dlouho nic až není vidět. Další problém mám, když je jedu od cca 145-150 km/h, tak se nahoře od dveří řidiče ozývá pískání, pravděpodobně z špatného těsnění, je to hodně nepříjemné. Byl jsem s tím u Klokočky v Praze a řekli mi, že si auto nechají minimálně na měsíc, že jej nikdo ze servisaku nikdy neviděl a musí se to (na něm) naučit. To Škodovka neškolí servisy a nechává je se to postupně učit metodou pokus omyl? Tak jsem volal do Auto Styl, trochu lepší jednání, ale může tam být den nebo 14 dní, nejsou náhradní díly, nikdo auto neviděl, na počítači neměl. Ptal jsem se ještě na chybějící držák na brýle, prý pokud to nemám poznamenané v předávacím protokolu, mám smůlu, i když to je standardní výbava. Dotaz na náhradní auto po dobu záruční opravy považoval za výsměch, můžu si jej zaplatit. Je to běžné? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schránka na brýle má být ve výbavě (dle ceníku) takže to zákazník, resp. prodávající u výrobce může reklamovat. Já měl teď půjčenou 1.5 TSI na víkend a v ní chyběla taky. (černý strop) Prodejce už to prý řeší s výrobcem... Další věc co nechápu, proč se do ČR nedováží výbava s průchodem na lyže, Slováci ji mají. Jedinou "vadu" kterou jsem našel bylo, že ručičkový rychloměr byl vždy o cca 3-4 km/h napřed oproti digitálnímu. Jinak je to auto velmi vydařené. (porovnávám se svým Golf VI)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LukášCBR Nějak nechápu, schránka na brýle je standardní výbava už v základu, není to nic příplatkového (stejně tak jako PUR volant, když je standardem pro nejnižší výbavu to jako znamená, že je to příplatková výbava a standardem je auto bez volantu?)

 

To že první série má nestandardní výbavu je proste fakt a je jen otázkou zda tam ta schránka být měla (v kódech výbavy je, ale v autě není), nebo tam být neměla (není ani v autě ani v kódu výbavy).

 

EDIT: Na tristní přístup servisů (nejen ŠA ale i jiných) by jsme už v rámci reklamací měli být zvyklí, bohužel se to už asi stává standardem co pozoruji v okolí ?

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Martab napsal:

@LukášCBR Nějak nechápu, schránka na brýle je standardní výbava už v základu, není to nic příplatkového (stejně tak jako PUR volant, když je standardem pro nejnižší výbavu to jako znamená, že je to příplatková výbava a standardem je auto bez volantu?)

 

To že první série má nestandardní výbavu je proste fakt a je jen otázkou zda tam ta schránka být měla (v kódech výbavy je, ale v autě není), nebo tam být neměla (není ani v autě ani v kódu výbavy).

 

EDIT: Na tristní přístup servisů (nejen ŠA ale i jiných) by jsme už v rámci reklamací měli být zvyklí, bohužel se to už asi stává standardem co pozoruji v okolí ?

 

pokud je nějaký prvek napsaný v kódu Vašeho vozidla, musí tam být. Pokud není, reklamace je jasná a nikdo ji nemůže rozporovat. Je to jen o argumentaci a chutí do daného sporu jít... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...