Přejít na obsah

Tak kdo ma už přezuto na zimu?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

uprimne receno,nevidim nic spatneho na zalozeni tohoto tematu .. priznavam,ze KODEMI ma nekdy zvlastni poznatky a pripominky,ale tady si myslim,ze je vse v pohode .... ;)

ted k tematu .. ja se chystam prezout na zimni po brnenskem Renocaru coz je pristi tyden v nedeli .. preci jen je porad behem den docela teplo na zimni .. ale zacatek listopadu ti jisti .. -_-

Editováno: , autor: bajdik1...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bajdik1...: to neřeš,mam nekdy nemožný keci ale kdo ne i když ja vic,oggy nema do čeho píchnout tak se snaží do me ale ja mam prdel sevřenou!! :plol

Bajdiku přeju klidnou jizdu na letních ještě na tom renocaru :palec2: Jen at to nikde nehodiš na boudu :D

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2kodemi: No teda i já musím říct,že někdy teda perlíš...a ještě navíc čučím jak rychle reaguješ... Jinak Bajdík je rozvážný a dobrý jezdec tak to snad na boudu nehodí nemusíš mít obavy ;) Jen občas kola minou pravou krajnici ,že Bajdíku ? :t-_-

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2kodemi: No teda i já musím říct,že nekdy teda perlíš...a ještě navíc čučím jak rychle reaguješ... Jinak Bajdík je rozvážný a dobrý jezdec  tak to snad na boudu nehodí nemusíš mít obavy  ;) Jen občas kola minou pravou krajnici ,že ?  :t  -_-

Lugo,vubec nevim o cem mluvis .. :rolleyes:;)

Nooo ,že bys třeba usínal za volantem to zrovna nééé :D Myslím,že jsi byl až moooc čilý lol Ale raději se vraťme k tématu ať nedostaneme za OT :t ..... ;)

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2kodemi: No teda i já musím říct,že někdy teda perlíš...a ještě navíc čučím jak rychle reaguješ... Jinak Bajdík je rozvážný a dobrý jezdec tak to snad na boudu nehodí nemusíš mít obavy ;) Jen občas kola minou pravou krajnici ,že Bajdíku ? :t-_-

reaguju rychle pač sem tu skoro celej den,jen na škodahome foru a dalších :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njo, mnohem zajímavější by bylo zjistit, kolik procent lidí přezouvá a kolik ne.. ;)

Já osobně normálně přezouvám, ale tenhle rok jsem tak finančně vyšťavenej, že se bojím, že na gumy nebude.. Naštěstí jezdím v zimě akorát tak po Praze do práce a zpět.. mimo bych bez zimních nevyjel. Odsuzuju všechny nezodpovědné řidiče, co vyrážej na sjetých letních gumách do Krkonoš a podobně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...