Jump to content

Přihrádka u spolujezdce

Leoš1960
 Share

Recommended Posts

u Style zcela jistě (já už ji klimatizovanou nemám), u MC předpokládám také není jelikož to zmizelo z popisu stejně jako u Style, teď je tam jen "Odkládací schránka před spolujezdcem, osvětlená"

Scala o ni mimochodem přišla taky..

Edited by Kallath
  • Like 1

Tak to sa mi teda nepáči, že to tam nebudem mať nik ma na to neupozornil. To by malo byť samozrejmosťou. Ani ma to nenapadlo sa opýtať. Kedže som bol pozerať v predajni a tam to tie modeli mali. No autá čo som pozeral pred 4 mesiacmi boli 2019 

Kdysi jsem měřil teplotu ve schránce ve Škodě Octavii II a bylo tam s puštěnou klimatizací okolo 13°C. V létě to bohatě stačilo na vychlazení pití. Tam se mně vešly 2x 1,5l PET, to už si o tom v Kodiaqovi či Kamiqovi můžeme nechat jenom zdát....:)

• 1 year later...

Klimatizovaná přihrádka jde snadno dodělat.Stačí sundat přihrádku a na tělese topení za ofukem na nohy je gumovou zátkou zaslepen vývod k přihrádce v které je připravený otvor na ovládací ventil.Takže stačí sundat zátku nasadit hadici a ventil.

Objednací čísla jsou 5E0816311 hadice vzduchová za cca 114,- Kč.5E0816355  9B9 ventil  za cca 212,- Kč.

Namontovaná hadice.jpg

Otvor na schránce.jpg

Ventil.jpg

Výstup z topení.jpg

Zátka.jpg

• Like 1
  • Upvote 1

• 7 months later...