Přejít na obsah

Brzdy


MPX

Doporučené příspěvky

Ad Libero: nestejné opotřebení sem zaznamenal naposledy u žigula a tam to bylo závadou brzd. Takže toho bych se fakt nebál. Resp. ten rozdíl nebude tak velkej.

Ad bojler: Inu servisák ti řekne cokoli, aby měl praci a kšeft (jasně že to nelze brát do slova). Ale trošku přemýšlej. nová deska má kolik? 2cm? Dejme tomu. Po 50 000km, jak tady psalo už víc lidí se rosvítí kontrolka a to mají ty desky ješte min 5-7mm. Pokud tedy není materiál obložení nestejnorodej a postupně se neopotřebovává rychleji, tak vychází ještě 12 500 - 17 500km. Jasně, že je nutno počítat trochu nestejné opotřebení, taky je nelze dojet do konce, asi se i víc hřejou, takže opotřebení může být malinkato rychlejší. Suma sumárum bych se vsadil, že 10 000km ještě vydrží. Pokud tedy uvažujeme "normální" jízdní styl.

A jádro pudla je, že jancoSV má cca 3000 km do servisky, takže to zvládně naprosto v pohodě. :)

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že si u mě dávali hodně záležet (mimochodem tentokrát hlásili i upadenou krytku na šroubu kola). Uvidíme, určitě budu čekat do rozsvícení, třeba ještě rok vydrží. Bohužel, nemám čím měřit (resp. mám, ale jsou tam hrany), takže těch 22mm můžu odhadovat přes prst..

A ještě jedna věc - hodně by mě zajímaly případné zkušenosti s výměnou kotoučů za neznačkové, se snahou dát tam lepší.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

150tkm na jedny desticky je v pohode, ja prodaval Fabii se 74tkm a desticky (FSIII) byly jako novy.

Je to o stylu jizdy a o tom, kde se prevazne auto pohybuje. Pritelkyne jezdi prevazne po meste a v 55tkm byly desticky (FSII) kaput, prestoze zadna zavodnice neni.

A od toho se odviji i ta ocekavana zivostnost hlasena technikem - pokud nezna styl jizd, muze odhadovat leda tak pocasi. Rozptyl muze byt zasadni.

Na zaver doporucuji kotouce menit za original, ucinnost bude zarucena na urovni novyho auta a zadny nemily prekvapeni se nebude konat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ak si tie heveri das poriadne a nedavas ich tam prvy krat tak by to hupnut nemalo. A ani nastastie nehuplo. A tie gumy tam boli len keby nahodou. Ale je to heske len na leto to bude chciet riedsie elektrony aby lepsie vyzneli.

A ty dva zvedaky to podrzali paradne.

Editováno: , autor: harmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...