Přejít na obsah

cc-autodíly


Sudetak

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ku*va, to jsem u nich každý rok kupoval sadu oleje a filtrů pro jejich výměnu.
Krom toho ostatní spotřebák jako brzdové desky, kotouče a pod.
Škoda, VELKÁ škoda!!!!
Asi zalezu do kouta a pobrečím si.
Kde zas budu někoho hledat 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

@michal2009

Za mě motora.cz rozpačitá zkušenost teď z února. Ceny výborný, to jo. Objednával jsem 5+1L balení oleje. Litrovku neměl skladem (ačkoliv na e-shopu bylo uvedeno skladem) - když jsem řekl, že mi nevadí si počkat (mluvil o 2 týdnech), řekl mi že se mu to nevejde do krámu, aby mi 14 dní čekal na kompletní objednávku, a objednávku zrušil. Nejsem si jistý, jak velký krám má, ale zcela jistě tam byl spíše problém ochoty, než že by mu 5l balení oleje zabralo enormně moc místa :-) Navíc i následující dny nechal u litrovky stále status "skladem" ;-) Těžko říct, zda za rok, až budu olej zase kupovat, se vrátím, nebo objednám jinde....

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, michal2009 napsal:

Tam mají takové obraty, že se asi na jednu litrovku oleje nehraje..

Objednávám po internetu, vyzvednu osobně v Brně do druhého dne - max. do dvou dnů. Tak to bylo vždy.. cena skvělá, vždy originál co jsem ověřoval (olej Ravenol, brzdy ATE) 🙂

Abych řekl pravdu, nějak nerozumím té tvé obhajobě: mám jako majitel obchodu velký obrat = je v pohodě zrušit objednávku zákazníkovi, protože se mi nechce mu schovat 5L balení oleje na 14 dní, než naskladním jeho druhou část objednávky a vymluvim se na to, ze to nemám kam dát, a nadále směle chybějící zboží nabízím jako “skladem”? 
 

Mě to jako úplně standardní postup nepřijde. Respektuji, ze může jakémukoliv prodejci zboží dojít (nečekaně velký zájem / výpadek v dodávce na straně výrobce). I proto jsem mu řekl, ze s tím jsem v pohodě (ačkoliv měl uvedeno zboží skladem - ale to už se opakuji), a ze počkám až ho zase naskladní. Me se nelíbilo, ze mi zrušil objednávku, protože nechtěl čekat 14 dni, než mi ji bude moc odeslat celou a vymluvil se tak trapnou výmluvou, ze se mu to nevejde na krám - sry, ale v prodejně olejů se mu nevejde 1 láhev 5L oleje navíc? 😀 👎

 

btw taky jsem bral Ravenol (VSE)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Rapid1.0 napsal:

Abych řekl pravdu, nějak nerozumím té tvé obhajobě: mám jako majitel obchodu velký obrat = je v pohodě zrušit objednávku zákazníkovi, protože se mi nechce mu schovat 5L balení oleje na 14 dní, než naskladním jeho druhou část objednávky a vymluvim se na to, ze to nemám kam dát, a nadále směle chybějící zboží nabízím jako “skladem”? 
 

Mě to jako úplně standardní postup nepřijde. Respektuji, ze může jakémukoliv prodejci zboží dojít (nečekaně velký zájem / výpadek v dodávce na straně výrobce). I proto jsem mu řekl, ze s tím jsem v pohodě (ačkoliv měl uvedeno zboží skladem - ale to už se opakuji), a ze počkám až ho zase naskladní. Me se nelíbilo, ze mi zrušil objednávku, protože nechtěl čekat 14 dni, než mi ji bude moc odeslat celou a vymluvil se tak trapnou výmluvou, ze se mu to nevejde na krám - sry, ale v prodejně olejů se mu nevejde 1 láhev 5L oleje navíc? 😀 👎

 

btw taky jsem bral Ravenol (VSE)

To ses spletl.. nikoho neobhajuji a nemám proč, s obchodem mám společného jen to, že tam občas něco koupím. Bylo to pouhé konstatování, zcela nevinné - ať si každý nakupuje kde chce 🙂👍

 

Nedělám ukvapené závěry a netroufl bych si něco hodnotit bez toho, abych znal vyjádření druhé strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...