Přejít na obsah

datum výroby pneumatik


luckyluck

Doporučené příspěvky

Já jsem loni před zimou kupoval zimáky přes net s dopravou zadarmo na http://www.rajpneu.cz/ a kurýr mi přivezl gumy vyrobené 3803. Škoda byla že jsem nebyl u převzetí. Pak už jsem to neurgoval nemělo by to cenu.

Mám sice rok staré pneu, ale lotos už jsou oficielně pro zimni provoz nepoužitelný a to nemají najeto ani 5t km.

Takže když jsem si letos před létém kupoval letnáky,šel jsem přímo do pneuservisu a tam si je objednal.Výroba byla 0708.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď kupoval letní Barum bravuris na nejlevnější.cz a jedna je vyrobená 10/08 a druhá 48/06 tak jsem se šel do pneuservisu zeptat jestli to mám řešit a bylo mi řečeno že to nevadí letní gumy by neměly bejt starší než 4roky(na skladě nepoužité) než se nasadí jinak pokud je to do 4let tak je to jedno.Na zimní jsem se neptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem loni před zimou kupoval zimáky přes net s dopravou zadarmo na http://www.rajpneu.cz/ a kurýr mi přivezl gumy vyrobené 3803. Škoda byla že jsem nebyl u převzetí. Pak už jsem to neurgoval nemělo by to cenu.

Mám sice rok staré pneu, ale lotos už jsou oficielně pro zimni provoz nepoužitelný a to nemají najeto ani 5t km.

Takže když jsem si letos před létém kupoval letnáky,šel jsem přímo do pneuservisu a tam si je objednal.Výroba byla 0708.

To je přesně co mám na mysli, až si objednám pneu a dodávka dorazí ke dveřím od jakého data mu je mám nasadit na hlavu a poslat šupem domů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

čau, no docela jsem se zarazil, a hned jsem se šel podíval. Objednával jsem totiž zimní pneu přes nejlevnejsipneu.cz. Mám barum polaris a výroba 2608, ale je mi divný přoč je to jen na 2 gumách a na těch dvouch to není. No nic uvidím ráno, tedˇ toho s mobilem v ruce moc nevykoukám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, no docela jsem se zarazil, a hned jsem se šel podíval. Objednával jsem totiž zimní pneu přes nejlevnejsipneu.cz. Mám barum polaris a výroba 2608, ale je mi divný přoč je to jen na 2 gumách a na těch dvouch to není. No nic uvidím ráno, tedˇ toho s mobilem v ruce moc nevykoukám...

Mám stejný gumy a nejdřív jsem koukal jako ty, ale tím, že jsou gumy nasazeny podle směru otáčení a datumovka je vyražená jen na jedný straně, tak dvě razítka jsou na vnější a dvě na vnitřní straně vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...