Přejít na obsah

Octavia IV FL


Rapid1.0

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Jednu jsem viděl projíždět před týdnem v Praze, ale moc jsem to nestíhal 😁. Dokonce to byla i moje konfigurace 😅. Objednával jsem cca W13 a dodání by mělo být W27. Je to první auto, které jsem koupil, aniž bych ho viděl naživo. Osobně se mi IV nelíbila až do FL na fotkách, a když jsem zjistil, že tam bude nový EVO2 a výměna hardwaru i softwaru a tím odstraněny pro mě největší průsery, tak se slevou, kterou jsem dostal, jsem to risknul😅

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

@Red.Max Jakou máš konfiguraci? Já ve W14 objednával Top Selection s celkem hodně příplatkama, a mám očekávaný dodání W21 - W23.

 

Jinak jsem ji teď potkal, když jsem jel o víkendu do Liberce, takže už začínají jezdit.

 

Mimochodem... Neví někdo jak je to s tím sledováním stavu výroby? https://www.skoda-auto.cz/technologie/myskoda-track-explore
Aplikace po mně chce buď naskenovat QR kód v autě nebo zadat VIN kód. Ale ani jedno pochopitelně nemám. Ptal jsem se na to dealera, ale ten ani nevěděl o čem mluvím. Všude škodovka promuje tuhle jejich novou funkcionalitu aplikace, ale už nikde nevysvětlují jak se používá.

Editováno: , autor: Peepa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď se mi podařilo najít, že to sledování u nás nefunguje

 

https://www.skoda-auto.cz/novinky/novinky-detail/2024-04-04-nova-aplikace-myskoda-spojuje-nekolik-novych-funkci-v-jedne-aplikacipro-lepsi-zakaznicky-zazitek

 

"Uživatelé, kteří očekávají dodání svého vozu Škoda ve Velké Británii, Irsku, Francii nebo Španělsku, ocení novou funkci Track & Explore, která nabízí informace o stavu výroby vozu v reálném čase." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Peepa objednával jsem First Edition v Combi . 

V pátek bych už snad měl znát přesnější datum dodání.

 

Doufám ,že to bude brzo , protože musím aktuálně používat Karoqa mé drahé polovičky ( já ty SUV prostě nemusím )

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem Top Selection s Matrix světlomety, Lounge interiér a zvláštní lak W14 a výroba je prý plánovaná na W21. Dodání neznám. Nevím jak dlouho trvá, než auto po vyrobení je připraveno u dealera...

Editováno: , autor: kusiks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja som tiez chcel objednavat ale akurat pozeram ze zmizla :D. myslel som ze first edition sa trosku zdrzi v konfiguratore. kazdopadne jednemu predajcovi v okoli ma prist skladovka presne v takej konfiguracii ako sme chceli tak to mozno este dam a budem to mat hned :D

 

Editováno: , autor: trek11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LukášCBR Konečně první video, kde jde pořádně vidět Lodge interiér. Upřímně jsem ho teda čekal o něco hezčí (tmavší?). Hlavně ta obkladová lišta nemusela být zrnitá. Z tý škodovácký virutální 3D prohlídky vůbec nešlo poznat jakej bude mít interiér v reálu odstín, takže jsem to prostě risknul. Nicméně ve výsledku teda asi můžu být rád, že v reálu podle mě vypadá líp než ve 3D prohlídce, kde byl hrozně světlej 😄

Původně jsem chtěl vzít Lounge, ale na poslední chvíli jsem se rozhodl, že ty peníze radši investuju do nějakýho víc funkčního příplatku. Tak uvidím jak bude Lodge vypadat na vlastní oči...

Editováno: , autor: Peepa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužiaľ z vídeí moc nepoznáš.

Len poznámka - O4 sa vyrába od 2020 a pokiaľ hľadám videá k funkčnosti infotainmentu začínajú v rokoch 2022 - možno sa mýlim.

V každom prípade držím palce. komentármi by som sa len opakoval z iných vlákien.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...