Přejít na obsah

O1 Zadní lampy facelift na model 1999?


David-pv

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
http://www.2r.cz

psal jsem tam a - Lampa zd. OCT ´01 - 990,- Kč s DPH/ 1ks L, P

jak si přišel na těch 850 ? :) díky

Taky mi to přišlo nějak levné, několikrát jsem tam nakupoval, ale zrovna z levného kraje nejsou! Ale POZOR! někteří velkoodběratelé mají slevu, neboť prodejna funguje i jako velkoobchod, pak je možné že se cena změní směrem dolů! ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.2r.cz

psal jsem tam a - Lampa zd. OCT ´01 - 990,- Kč s DPH/ 1ks L, P

jak si přišel na těch 850 ? :) díky

Martine, nakupuji tam tak 1x za 14 dní a lampy měli a stále mají vystavené v regálu nahoře,

pod stropem, napravo od vchodu. Byla tam bílá papírová cenovka 850,-

Nepřipočítali ti tam 140,- poštovné? To by tak odpovídalo (850+140 = 990,-)

Až tam pojedu, zkusím vyfotit mobilem (foťák by je asi dráždil :(

Kdo je z Prahy poblíž (Břevnov), ať tam jukne okem :palec2:

ještě edit: psal jsi jim v objednávce o těch faceliftových (nových???)

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeny pane preji Vam dobry den a dekuji za Vas zajem,

zde je nase nabidka :

Lampa zd. OCT ´01 - 990,- Kč s DPH/ 1ks L, P

Lista pod svitilnu - 229,- Kč s DPH / 1ks L, P

Naraznik zd. OCT ´01 - 3.690,- Kč s DPH

Lista zd. nar. OCT ´01 - 790,- Kč s DPH

s pozdravem Rektorys Jiri ml.

kurňa to bude prachů za facelift :( kdo umí sehnat levnějc tak můžete SZ ať se to tu nezasírá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dnes som sa pustil do vymeni zadnych facelift svetiel, bohuzial patrym medzi tych ktorym tiez za jazdy svieti hmlovka, aj ked som pouzil 21/4W nechapem ako to ostanym funguje bez prehodenia kablovacky v konektore, nevedel som vypichnut ani z kontektoru tie kable,aby som ich zamenil. Tak som to na dnes nechal tak a budem pokracvat az ked budem mat cas. Ak mate nejake rady ako to dostat von poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som sa pustil do vymeni zadnych facelift svetiel, bohuzial patrym medzi tych ktorym tiez za jazdy svieti hmlovka, aj ked som pouzil 21/4W nechapem ako to ostanym funguje bez prehodenia kablovacky v konektore, nevedel som vypichnut ani z kontektoru tie kable,aby som ich zamenil. Tak som to na dnes nechal tak a budem pokracvat az ked budem mat cas. Ak mate nejake rady ako to dostat von poradte.

Piny jdou ven, jedině nějakým vipichovákem, třeba v podobě spínacích špendlíků ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Dnes som sa pustil do vymeni zadnych facelift svetiel, bohuzial patrym medzi tych ktorym tiez za jazdy svieti hmlovka, aj ked som pouzil 21/4W nechapem ako to ostanym funguje bez prehodenia kablovacky v konektore, nevedel som vypichnut ani z kontektoru tie kable,aby som ich zamenil. Tak som to na dnes nechal tak a budem pokracvat az ked budem mat cas. Ak mate nejake rady ako to dostat von poradte.

Já na to koukal taky jako vrána ty žárovky jsou taky dvouvláknové ale ty dva čudly na těle žárovky jsou šouplý nejsou proti sobě ale jeden je šouplej já je nemohl sehnat nakonec sehnal cca 26kč kus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to koukal taky jako vrána ty žárovky jsou taky dvouvláknové ale ty dva čudly na těle žárovky jsou šouplý nejsou proti sobě ale jeden je šouplej já je nemohl sehnat nakonec sehnal cca 26kč kus

jo a u nás v mostě má lampy origo do 800kč za kus ale bez obýmek na žárovky ale 444kč kus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panové, ty lišty jsem vyresil uplně jinak, upravil jsem trosku naraznik,na liste predelal jeden zobacek a jeden urezal a sedí tam krásně ty face lišty,pokoušel jsem se je řezat a upravovat ale nedopadlo to dobře. Nakonec jsem zapřemýšlel a face lišty jsou na autě i se světlama... Kdyby někdo chtěl, rád poradím jak na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Cawte, konecne dnes som sa aj ja dostal k svetlám , kúpil som nove, na vrakacoch som nič nenašiel , ale ani nove neboli nejak obzvlášť drahe jeden kus po 1480Sk. No vlastne som sa len chcel podakovat pánu .....David-pv...... návod moc v poho držal som sa jeho návodu a slo to jak po masle žiadny problém, cize dekuji pane :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawte, konecne dnes som sa aj ja dostal k svetlám , kúpil som nove, na vrakacoch som nič nenašiel , ale ani nove neboli nejak obzvlášť drahe jeden kus po 1480Sk. No vlastne som sa len chcel podakovat pánu .....David-pv...... návod moc v poho držal som sa jeho návodu a slo to jak po masle žiadny problém, cize dekuji pane :-)

Díky, to potěší. Jsem rád, že můj návod pomáhá. :):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Myslíte, že by toto prošlo na technické nebo při silniční kontrole orgánů na Octavii I ?

2qxrn95.jpg

Tedy LED v koncových světlech jak to má Audi ( fotka Audi koncových světel tady). Dnes jsem jednu takovou viděl a doslova mě učarovala... Použil jsem fotku od David-pv a Paintbrush pro navození iluze LED, toto v autě ještě nemám :)

Editováno: , autor: borelli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...