Přejít na obsah

Šlehačka pod víčkem


peetr

Doporučené příspěvky

Tak dneska jdu po 8000km dolít olej a z víčka vyteklo asi 5ml vody a bylo tam asi 1cm bílé pěny. Síla, tolik na 120ce nikdy nebylo. Těsnění pod hlavou mám měněné pře 3mi měsíci - olej ve vodě, vyřešeno.

Volej Kastról magnatec.

Věřím, že je to kondenzát ze vzduchu. Každý den najedu jen 8-15km, sotva se to ohřeje.

Celou dobu jsem to kontroloval a v pohodě, až dneska. Voda v kouli neubývá!!!

Co máte vy pod víčkem? Mám plast sudaný, tak to dobře těsní.

Editováno: , autor: peetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhradní víčko máš nacvaknuté zespodu na plastu!!! kdyžtak mám dvě

:smich: hlavně že seš profesional :p

:doh profesional jsem ze setrvačnosti, ne proto že i o půlnoci vím, že náhradní víčko je zespodu plastu :p:p

A pasuje přímo do víka ventilů dobře, nebo je třeba nějakého dalšího přidržovače?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pasuje tam natěsno, ne jak to origo s plastem, že bordel teče okolo

taky jsem byl nešťastnej, že to není čím ucpat až sem si všiml, že na tom plastu je cosi podezřelého a ono víčko

musíš ješte taky napsat pár příspěvků a budeš profesional :worthy:worthy:smich::smich::palec2:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak po 2x 100km je tam zase čisto, chtělo to prohnat

profesional asi nebudu, sem chodim jen když se to s ere

uctívat auto nebudu, je to jen popelnice, co mi usnadňuje přesuny do práce fuck

Editováno: , autor: peetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jdu po 8000km dolít olej a z víčka vyteklo asi 5ml vody a bylo tam asi 1cm bílé pěny. Síla, tolik na 120ce nikdy nebylo. Těsnění pod hlavou mám měněné pře 3mi měsíci - olej ve vodě, vyřešeno.

Volej Kastról magnatec.

Věřím, že je to kondenzát ze vzduchu. Každý den najedu jen 8-15km, sotva se to ohřeje.

Celou dobu jsem to kontroloval a v pohodě, až dneska. Voda v kouli neubývá!!!

Co máte vy pod víčkem? Mám plast sudaný, tak to dobře těsní.

2peetr

Dívám se, že všichni máte 1,4-ky. Nikdo se neozval co má HTP. Mám HTP a jezdím 10 km denně a 4x startuju a víčko mám čisté. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pena pod vickem oleje nesvedci nic jineho,nez nejaky problem motoru, alesppon vim, ze kdyz jsem s kolegou obchazel bazary bylo to prvni vec na kterou se dival po nastartovani, kdyz byla pena pod vickem, auto nebrat - motor v prdeli. Osobne nevim jak je to u Fabky, ale u Feldy to nevestilo nic dobreho na 99%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz byla pena pod vickem, auto nebrat - motor v prdeli.

Trošku přehnané tvrzení ;)

jj, taky bych řekl. přehnané tvrzení. Já teda mam tu pěnu taky, ale pouze v zimních měsících. Je to orosená voda... ale jak je teplo tak bez vody a bez pěny. Ptal jsem se na to a je to možné a vliv by to mít nemělo. Jinak nevíte kolik stojí na 16V 74 kw výměna těsnění pod vanou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obyčejná vzdušná vlhkost která se usazuje v oleji (v těchhle plískanicích nic neobvyklého). A pokud s autem jezdíte jenom na nákupy ... nebo 5 km do práce, tak se olej neprohřeje ( a vlhost v něm zůstává).

2 Faja : Příště, až zase půjdete vybírat s kolegou do bazaru auto, tak si raději s sebou vemte mechanika :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obyčejná vzdušná vlhkost která se usazuje v oleji (v těchhle plískanicích nic neobvyklého). A pokud s autem jezdíte jenom na nákupy ... nebo 5 km do práce, tak se olej neprohřeje ( a vlhost v něm zůstává).

2 Faja : Příště, až zase půjdete vybírat s kolegou do bazaru auto, tak si raději s sebou vemte mechanika :)

Tak tak maš pravdu souhlasim s tebou. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz byla pena pod vickem, auto nebrat - motor v prdeli.

Trošku přehnané tvrzení ;)

jj, taky bych řekl. přehnané tvrzení. Já teda mam tu pěnu taky, ale pouze v zimních měsících. Je to orosená voda... ale jak je teplo tak bez vody a bez pěny. Ptal jsem se na to a je to možné a vliv by to mít nemělo. Jinak nevíte kolik stojí na 16V 74 kw výměna těsnění pod vanou?

Řekl bych že za Silikon budou chtít cca 200kč a práce cca 800kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz byla pena pod vickem, auto nebrat - motor v prdeli.

Trošku přehnané tvrzení ;)

jj, taky bych řekl. přehnané tvrzení. Já teda mam tu pěnu taky, ale pouze v zimních měsících. Je to orosená voda... ale jak je teplo tak bez vody a bez pěny. Ptal jsem se na to a je to možné a vliv by to mít nemělo. Jinak nevíte kolik stojí na 16V 74 kw výměna těsnění pod vanou?

Řekl bych že za Silikon budou chtít cca 200kč a práce cca 800kč.

:disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...