Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

Saatan: na tuning nejazdim, zatial ma to moc nebere to uz musi byt naozaj pekne decentne urobeny kusok a nie ako v 80% je vidiet.

nuz origo vyroba je to prave, popr. jemne upravy to ano.

Bolek: aj to zabralo na slecny ci vyvolalo opacny efekt a skoro si neprezil ?

Hloupě jsem se nechal vyprovokovat, jinak to dál nerozvádím,bo jedna ze slečen, to moje dcera. Doma se pak mamince pochválila kolik auti jede. A manželka?? no jejej :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako si myslis ze tych tvojich 4kW navyse je nieco extra?

no pokial viem tak HTP ma 47kW co je rozdiel 8kW a nehnevaj sa ale pri max rychlosti je citit rozdiel 8 kW. dobre ty to mas chipnute na 51kW. ja si vobec nemyslim ze 55kW v 1,4 je raketa na rozdiel od niektorych tu ludi co si stale nieco musia dokazovat. ked sme pri tom myslis ze nejachych tvojich chipnutych 51kW niekto v aute pozna ze mas chipnute HTP ? stale to ide ako HTP ( v ramci svojich moznosti), kto ma 1,8 motor tak to stale vnima ze ked ides pred nim v kopci ze ti to netaha nejako moc. ked sme pri tych teoretickych rychlostiach a HTP v 185km/h toci 6000ot. takmer obmedzovac tak len pre info v 180 mne toci 5000ot., vypoctova teoreticka skutocna rychlost je cca 196-197km/h + odchylka tachometra tak si to spocitaj ze ani tacho nestaci ale ked niekto bere ist v cervenom za uzas tak ho necham v tom. inak na realnych 200km/h tych tvojich 51kW nestaci ani nahodou to tak na max 170km/h. 51kW na rychlost 200 real staci tak jedine na motorku :p a nie na auto ;)

p.s.: neutocim na ziadnu skupinu majitelov aut, vsetky motory okrem vynimok (1,9;2,0) su vo fabii sracky, ked sa bavime o vykonnosti. je to dostacujuce na priblizovanie z bodu A do B ci uz v meste, mimo, dialnica v ramci moznosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promy: v technicaku je udavana maximalka 155km/h, tebe sa to podarilo roztahat na 170tacho po rovinke, takze ked odcitame odchytku tak sme na 160 real co je slusne na taky maly a slaby moturek a za priznivych poveternostnych podmienok realne dosiahnutelna hodnota. ;)

p.s.: nech dobre sluzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to houmr: jakoze sorry, ale ja som napisal ze maximalka htp je 175 a naschval, ze zmerane na valcoch. takze ti co hovoria ze ide 200 je blbost. ja tolko nejazdim nemam dovod. nic v zlom, ale nahanat sa ktory motor je najrychlejsi je chore, zo skodovky formulu mat nikdy nebudeme ci uz je to htp, mpi alebo tdi :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to houmr: jakoze sorry, ale ja som napisal ze maximalka htp je 175 a naschval, ze zmerane na valcoch. takze ti co hovoria ze ide 200 je blbost. ja tolko nejazdim nemam dovod. nic v zlom, ale nahanat sa ktory motor je najrychlejsi je chore, zo skodovky formulu mat nikdy nebudeme ci uz je to htp, mpi alebo tdi :p

ano je to pekne ze si to zmeral na valcoch ale je to nic vypovedajuca hodnota lebo v reale ju nedosiahnes skus tocit na rovine motor po obmedzovac ( odpor vzduchu a pod........), inak s tym suhlasim ze skodovka nie je ziadny zavodak to zavodak videlo len s rychlika ;) nato su ine auta skodovka a jej produkcia su priblizovadla s bodu A do B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ono by bolo zaujimave este udavat za akych podmienok bola dosiahnuta rychlost ( prevedenie auta, ci uplna rovina, obsadenie ( zatazenie) auta a tak ).

p.s.: D1- smer trnava piestany 180km/h ( uz nebol cas viac to hrotit ) pri obsadeni 4 osobami + par drobnosti v kufry ( pri celkovej hmotnosti 1475kg).

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabie 1,4MPi 50kW do 160km/h (tacho) jede vcelku slusne a pak uz to leze hooodne pomalu, ale dostal jsem se na 185 (tachometrovych) vic ni tuk... :(

JJ ma mam tiez maximalku 185km/h tacho 1,4MPi-50kW........3 ludia , nieco v kufri , dialnica.. Ale viac to tak hore tahat nebudem.....asi :) do tych 160 to ide v pohode dalej je to fakt trapenie..... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...