Přejít na obsah

Čelní panel autoradia


Milos

Doporučené příspěvky

Já ho při krátkém opuštění vozidla nevyndával a pak jeden den jsem už neměl asi po 15min. mimo auto co vyndávat, tak teť panel sundávám pořád.

2 houmr: u hyperu se rádia kradou taky, vlastní zkušenost ;)

pri tescu parkujem vzdy v blizkosti vchodu :D a k tomu ze vyberes radio tak boli aj take pripady ze zlodej pokial nenasiel radio tak od zlosti ti donicil interier. su to proste hajzli. v takom pripade nech si radsej vezme aj tak mam iba panasonic radio s CD ako by mi mal donicit interier. nove radio mam za 4t a oprava interieru je drahsia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když jsem tam jednou nechal panel, tam mi rozbili okno a panel šlohli (rádio už nestihli). Panel jsem poctivě dokoupil a bral si ho vždy domů až mi jedný krásný noci vybrali zbytek a panel mi zůstal. Namontoval jsem dočasně prastarýho kenwooda na kazety, neměl ani vyndavací panel :o) a stejně si ho zase odnesli (původně chtěli celý auto). Teď mám blau-tečku a panel sice vyndavám, ale jenom do přihrádky nebo do kapsy ve dveřích. Nic se nesmí přehánět :o)

Takže i Vy, kdo si myslíte že starý rádia na kazety se nekradou, tak tomu už nevěřte. Smažky berou všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Neoddělávám panel jen v garáži :t Jinak ale vždy a beru ho s sebou ;)

Tak jak se kradou rádia i bez panelů, kradou se i samotné panely ;)

Kamarád sháněl levné rádio, protože to jeho mu ukradli a tak šel do zastavárny. Borec otevřel skříň, která byla plná jen samotných panelů.... :(

Jinak je pravda, že pokud je rádio zahrnuto jako výbava auta a tudíž pojištěno v rámci havarijního pojištění, tak pojišťovna rádio zaplatí jen v případě, že máte odnímatelný panel u sebe, jinak ne! Ale ikdyby jste panel neměli, tak by měla pojišťovna zaplatit ostatní škodu vzniklou v souvislosti s vloupáním...

BTW: na firemním autě jsme měli už vymlácené kontakty od odnímatelného panelu od neustálého oddělávání, protože auto bylo opravdu příšerně v permanenci a panel byl odděláván snad 20x/den. Chtěli jsme si u výrobce objednat samotný nový panel, ale jeho cena se prakticky rovnala ceně nového autorádia :unsure: Takže pak jedině zastavárna a ohlídnout se po samotném panelu :t

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytahuji ho vždy, ale skoro pořád ho nechávám v autě. Můj názor je, že příležitost dělá zloděje a když uvidí komplet rádio, tak to zkusí a když nevidí panel, tak to třeba nechá být.

Možná si ho sem tam vezmu v létě z auta, kdy je každému čumilovi jasné, že když mám holé ruce, že panel zůstal někde v autě.

Kamarád panel nevyndává vůbec, protože je rád ztrácí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší jsou případy, kdy si říkáš, jsem za 5 minut zpátky, kašlu na to... zloděj to neví jak dlouho budeš pryč, takže to prostě nehraje roli, na jak dlouho auto opuštíš nebo je-li to na místě, kde se pohybuje dost lidí. Když se budeš dobývat do vlastního auta podezřelým způsobem, lidi budou kolem tebe chodit a nikdo nebude řešit, co tam děláš. V garážích v Edenu chlapík montoval na Octě zadní stěrač, projdu kolem něj a říkám si nadavá nový, co si právě koupil, nebo ho někomu krade? Chci dostat od někoho pěstí? Nechci! Je to tvoje věc, co tam dělá? Není! Tak se do toho neser a starej se o svý... tak to prostě dneska je. Když jsem ještě u fabky ztratil baterku z přívěšku na ovládání dálkového centrálu, který fungoval zároveň jako imobilizér, odemkl jsem auto klíčem, to začalo houkat, strčil jsem klíč do zapolování a začal točit, ale nic... a tak jsem to zkoušel několikrát, auto houkalo, já neúspěšně startoval, vzrušoval se tím někdo? Maximálně na mě někdo řval z okna ať jdu do prdele s tou sirénou...

Já mám v autě docela drahýho Clarineta a panel nechávám pod sedačkou, když už do auta někdo vleze a půjde po rádiu, tak je mi už celkem jedno, jestli zmizí radio i s tatrankjou nebo bez ní. nezavdávám ale zlodějům příčinu a nelákám je do auta na krásně viditelný hliníkový panel. Co se pojištění týče, tak stačí zajít do bazaru, tam nějaký panel stejné značky koupit za 300 stovky a pojišťovna by měla rádio uhradit, musel by to řešit nějaký extra šťoura, aby zkoumal, jestli vč panelu souhlasí s číslem rádia.

Jinak si myslím, že je dobrý mít auto pěkně špinavý, tím pádem méně nápadný, nebude tolik přitahovat pozornost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale aky to ma vyznam , davat panel do priehradky , ked vychcany zlodej vie ze to robi 80percent majitelov aut

to je skor sposob aby zbytocne nedrazdilo :D dnes sa uz kradnu aj bez aj s panelmi. dnes ked chce niekto tak ti ukradne vsetko a mozes mat zabezpecenie ake chces to sa tyka nie len radia ale aj auta bohuzial maju ty zlodeji vymakane :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale aky to ma vyznam , davat panel do priehradky , ked vychcany zlodej vie ze to robi 80percent majitelov aut

můj názor..?.. klidně ho dávejte do přihrádky, dyť už je to jedno, jestli to ukradnou s panelem nebo bez. Jen když je ten panel dole a budete mít štěstí, že vedle bude auto s kompletním rádiem již na první pohled, budete ušetřeni.

Já měl Symphony, ach jo, jedna z mála hezkých věcí v interiéru (kvalitu nebudu řešit) a jednou jsem zaparkoval tak, že nikdo v okolí neměl v autě rádijko (ještě jsem si to cestou dom, když jsem šel kolem těch ostatních aut, říkal) a ráno.. bylo fakt fuč..

Ještě doplním: Je totiž průser, že pak každej běží s panel ho prodat do zastavárny, nebo obráceně koupit k němu nové rádio, protože díky tomu tyhle všechny smažky žijou a rádia se kradou. To mě stve nejvíc !!!

Editováno: , autor: luckyluck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já panel sundavám a poctivě hážu do přihrádky...no a před třema rokama už mi jedno čorli...a div se vzali si i ten panel.....sakra jak jen mohli přijít kam to schovávám :-))

PS...stejně to byl krám a auto (bylo to Tipo) vůbec nepoškodili jen se sakra divím že se nekoukli do kufru..měl sem tam 5l origoš zabalenýho oleje ELF!..teď mám nový LG s MP3 a to by mě teda mrzelo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se jenom pozeptat hlavně těch co mají autoradia a odnímatelným čelním panelem jak často ho vyndaváte? Pokaždé když vylezete z auta...nebo jenom občas. Rád bych jenom věděl jestli nejsem za přehnaně opatrného šílence když si ho vždycky beru sebou. :t A pak kdo to tam má furt nacvakávat a nosit s sebou...tu u škodováckýho rádia na kazety nebylo :smich::smich::smich:

Zalezi na miste, ale vetsinou ho vyndavam a beru sebou vzdy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ale aky to ma vyznam , davat panel do priehradky , ked vychcany zlodej vie ze to robi 80percent majitelov aut

můj názor..?.. klidně ho dávejte do přihrádky, dyť už je to jedno, jestli to ukradnou s panelem nebo bez. Jen když je ten panel dole a budete mít štěstí, že vedle bude auto s kompletním rádiem již na první pohled, budete ušetřeni.

Já měl Symphony, ach jo, jedna z mála hezkých věcí v interiéru (kvalitu nebudu řešit) a jednou jsem zaparkoval tak, že nikdo v okolí neměl v autě rádijko (ještě jsem si to cestou dom, když jsem šel kolem těch ostatních aut, říkal) a ráno.. bylo fakt fuč..

Ještě doplním: Je totiž průser, že pak každej běží s panel ho prodat do zastavárny, nebo obráceně koupit k němu nové rádio, protože díky tomu tyhle všechny smažky žijou a rádia se kradou. To mě stve nejvíc !!!

Toho Symphony je škoda, to chápu tvoje rozhořčení. :huh: Ruce začít za to usekávat. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já panel dal do kapsy a šel na nákup do obchodního domu,ale z nákupu už bez něj!Jsou hold šikovní,momentálně mám na kartu .Kartu beru sebou a panel odklopím.Je to moje třetí radio,jedno ukradli bez poškození auta a podruhe na samotě u chalupy boční okno na tisíce kousků po celém autě :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...