Přejít na obsah

Stěrače - jaké vybrat?


wascheck

Doporučené příspěvky

fuj tak ste O2 to tam mas hrozne nasazeny ,bud to prevarit nebo si radeji sezenu z G4

Tak co, už seš spokojenej? ;)

jj. takhle už by to šlo ;) jinak dotaz v Průhonicích v Bauhausu nebo co to tam je za market jsem viděl nějakou repliku aerotvinů, cenovka cca. 184 Kč nebo tak nějak-výrobce jsem blbec zapoměl, nemáte s tím někdo zkušenost, jestli tedy někdo ví o co teda jde??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,to bude tuším Alpin,ty jsem měl ještě na starým autě,kupoval jsem ty barevný a vydržely rok a byly dobrý,tak pokud budou i ty aerotwin tak by se to vyplatilo ne?nicméně je na to nějaká záruka ne ta o co go!když nebudou ke tvé spokojenosti tak je můžeš vrátit,toho bych se nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,to bude tuším Alpin,ty jsem měl ještě na starým autě,kupoval jsem ty barevný a vydržely rok a byly dobrý,tak pokud budou i ty aerotwin tak by se to vyplatilo ne?nicméně je na to nějaká záruka ne ta o co go!když nebudou ke tvé spokojenosti tak je můžeš vrátit,toho bych se nebál.

tak až tam zase někdy pojedu, tak je zkusím, nakonec to budou jen necelé 4 kila, prodělal jsem už víc a přežil jsem to :kuk:kol100 , pak pereferuju, zatím zdarec jak sviňa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já koupil před týdnem nějakou repliku aero.... nějaká firma v supermarketu..... za 170,- kus tak jsem říkal že to zkusím a spokojenost neskáčou a i při 150 km/h stírají fajn bez skákání apod. :palec2:

tak to jistě budeš pamatovat jaká firma a v jakým supermarketu ??? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Tak musim taky poprve menit sterace. Do ted byly naprosto super - bez hluku a skvele stiraly (co tam je za znacku netusim, ale asi origo, protoze auto bylo servisovany ve Skode) Nicmene konce stiracich gumicek se mi nejak odtrhly od hlavni gumy (asi kdyz jsem stiral a jeste byly primrzly) a tak to na koncich poradne nestrira. Precetl jsem si cely tento topic a jsem z toho trochu jelen, co si mam vlastne koupit. Asi bych sel do originalu. Co mi vsak neni jasny - to se meni komplet cely sterace? Ja myslel, ze staci vymenit gumicky... Omlouvam se, auto mam 1 rok a jeste jsem sterace nikdy nemenil, takze asi uplne blbej dotaz, ale fakt mi neni jasny, proc se musi menit komplet cely sterac i s ramenem? Rozmer jsem pochopil, ze by mel bejt 530/475 (pocitam ze prvni cislo je delka u ridice, druhy u spolujezdce)?

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně měním jen samotné gumičky. Koupím je za 50,- Kč, klidně delší 60 cm, chvilka práce a zastříhnu je na délku přesně jak potřebuji. Myslím si, že pokud zbytek stěrače není nijak poškozen, tak je zbytečné tyto součástky měnit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkusenosti se steraci Alca (Nemecka znacka - stejny jako znacka Heyner - http://www.alcamobil.de/)? Dneska jsem je prohlizel v Tescu - cena 87 Kc s DPH za kus, coz se mi zda super - viz. Alca sterace - letak

Tady jsou jeste levnejsi: http://www.sukorady.cz/cat/159 - na Octu vyjde par 141,- s DPH :)

400.jpg

Jinak jsem dneska studoval, co to tam vlastne mam a jsou to Valea. Nez jsem urval konce gumicek, tak stiraly naprosto suprove, bez skakani, hluku atd. Ale je fakt, ze vic jak 130 nejezdim... Jinak u ridice mam na tom steraci dokonce takovy kridlo, aby to asi lip sedelo ci co :)

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkusenosti se steraci Alca (Nemecka znacka - stejny jako znacka Heyner - http://www.alcamobil.de/)? Dneska jsem je prohlizel v Tescu - cena 87 Kc s DPH za kus, coz se mi zda super - viz. Alca sterace - letak

400.jpg

Jinak jsem dneska studoval, co to tam vlastne mam a jsou to Valea. Nez jsem urval konce gumicek, tak stiraly naprosto suprove, bez skakani, hluku atd. Ale je fakt, ze vic jak 130 nejezdim... Jinak u ridice mam na tom steraci dokonce takovy kridlo, aby to asi lip sedelo ci co :)

za tu cenu máš normálně málem jen gumky, na fabku to určitě zkusím jestli se do Tesca dostanu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak píši na začátku, koupil jsem si na jaře loni, Heynery ala Aero Twin a po chvíli mě naštvali, protože mi na dálnici u řidiče nestírali plnou plochu, vždy jako by se konec odfoukl a 5 čísel nestíral! ;) No na zimu jsem je shodil a dal levné s ramínky z Hypernovy za 149,- pár na Škoda/ Seat / VW, ze začátku skákali a pak čári mary fuk, jsou najednou o.k.! :) Tak nevím co na jaře? Vyměnit gumičky u Heynerů a jezdit s nimi, nebo koupit něco nového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak píši na začátku, koupil jsem si na jaře loni, Heynery ala Aero Twin a po chvíli mě naštvali, protože mi na dálnici u řidiče nestírali plnou plochu, vždy jako by se konec odfoukl a 5 čísel nestíral! ;) No na zimu jsem je shodil a dal levné s ramínky z Hypernovy za 149,- pár na Škoda/ Seat / VW, ze začátku skákali a pak čári mary fuk, jsou najednou o.k.! :) Tak nevím co na jaře? Vyměnit gumičky u Heynerů a jezdit s nimi, nebo koupit něco nového?

no a ked to zratas tak si pomaly minul tolko ze si zato mohol kupit 'poriadne' aerotwiny a mat pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek mám origo BOSCH aerotwin na octu a nic moc za ty prachy jsem docela zklamanej hlavně u spolujezdce mi to v pravém dolním rohu nestírá :feve: předtím jsem měl origo obyč stěrače s indikátorem opotřebení a ty se mi zdály lepší :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek mám origo BOSCH aerotwin na octu a nic moc za ty prachy jsem docela zklamanej hlavně u spolujezdce mi to v pravém dolním rohu nestírá :feve: předtím jsem měl origo obyč stěrače s indikátorem opotřebení a ty se mi zdály lepší :palec2:

Mám Aerotwiny na svém voze také - nyní už 2. sadu (ta 1. předchozí mi vydržela 2 roky).

Poprvé byla cena 981 Kč/sada, a to bylo dost na to, že vydržely jen 2 roky. Nyní mám 14 dní nové aerotwiny origo Škoda (700,-/sada)

a to už za ty peníze jde. Jinak mě to doléhá všude na 1s*, nemáte po nějakém nárazu zohýbaná raménka???

Myslím, že zatím nic lepšího než aerotwiny na trhu není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...