Přejít na obsah

Funkce MAXIDOT


Seiger86

Doporučené příspěvky

Ahoj, zdravím všechny majitele fabií, máte někdo maxidot a zkušenosti s ním? Můžete mě napsat, co má všechno za funkce kromě PP? Viděl jsem dneska na firemní oktávce, že to psalo DOPLŇ PALIVO, nebo něco v tom smyslo, docela nevěřícně jsem na to koukal:-) Co to má ještě všechno za hlášky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zdravím všechny majitele fabií, máte někdo maxidot a zkušenosti s ním? Můžete mě napsat, co má všechno za funkce kromě PP? Viděl jsem dneska na firemní oktávce, že to psalo DOPLŇ PALIVO, nebo něco v tom smyslo, docela nevěřícně jsem na to koukal:-) Co to má ještě všechno za hlášky?

Zkoušel jsi hledat ve starších příspěvcích? O MaxiDotu toho tu jsou spousty..

Ale jinak kromě zmíněného PP a vzdáleností, rychlostí a spotřeb to umí vizualizovat informace o tom palivu, náplňi v ostřikovačích, otevřených dveřích, stavu vozu myšleno co se závad týká, stanic rádia či přehrávaného CD. Mě to nejde, ale tuším, že i prasklé žárovky a možná další věci, hodně záleží na původní výbavě vozu.

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak co já jsem zatím viděl: "načerpejte palivo" a "doplňte kapalinu(?) do ostřikovačů". Žárovka mi zatím nepraskla, ani jsem nevařil... Pak ješte "imobilizér aktivní", "chyba při přizpůsobní klíče", "chyba čidla stavu oleje"... :) Když otevřeš dveře, tak se zobrazí pěkné autíčko, které signalizuje jaké dveře jsou otveřeny, vč. kufru.

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak co já jsem zatím viděl tak: "načerpejte palivo" a "doplňte kapalinu(?) do ostřikovačů". Žárovka mi zatím nepraskla, ani jsem nevařil... Pak ješte "imobilizér aktivní", "chyba při přizpůsobní klíče", "chyba čidla stavu oleje"... :) Když otevřeš dveře, tak se zobrazí pěkné autíčko, které signalizuje jaké dveře jsou otveřeny, vč. kufru.

Jj, "imobilizér aktivní" vlastně taky znám :p

U těch otevřených částí auta, podle návodu to může zobrazovat i kapotu, ale záleží na výbavě auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapotu motoru zobrazuje, když máš origo alarm nebo prodloužené servisní intervaly.

Zkrátka mělo by to textově zobrazovat vše, co zobrazují kontrolky, které jsou v místě maxidotu u budíků bez maxidotu.

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak pár posledních příspěvků mě konečně potěšilo. A chytrolínům, co psali předtím, tak koukněte se do návodu, tam není žádná hláška kromě oleje a ještě to tam mají v angličtině, tak jsem nevěděl, jestli to třeba ve fabii není v angličtině. No a takovej blbec, abych se tady ptal na něco, co si můžu přečíst v návodu taky nejsem, takže kluci nejdřív pořádně čtu a potom odpovídám :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to máš všechno dle návodu

„Červené“ kontrolky

- BRZDA Závada brzdového systému

- CHLADICÍ KAPALINA Hladina chladicí kapaliny příliš nízká/teplota chladicí kapaliny příliš vysoká

- TLAK OLEJE Tlak motorového oleje příliš nízký

„Oranžové“ kontrolky

- Malá zásoba pohonných hmot

- Kontrola hladiny motorového oleje, snímač motorového oleje je vadný

- Opotřebované brzdové obložení

- Nízká hladina kapaliny ostřikovačů

- Vadná žárovka

- Vadná žárovka brzdového světla

Další údaje

- Varovná signalizace otevřených dveří, víka zavazadlového prostoru a víka motorového prostoru

- Údaje o rozhlasové stanici

- Ukazatel intervalů servisních prohlídek

- Polohy volicí páky automatické převodovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upřesnění. Maxidot svítí "naplno" při vypnutých světlech, aby byl dobře čitelný při denním osvětlení. Po zapnutí světel se jeho jas upraví na hodnotu, nastavenou regulátorem osvětlení přístrojů. Při vypnutém klíčku svítí signalizace otevřených dveří, kufru, popř. motorového víka, ovšem je po dobu, danou časovou konstantou, kterou řídí BSG, podobně, jako je tomu u vedení 30al. Tím je zabráněno, aby zůstaly svítit přes noc symboly na maxidotu a zároveň i spotřebiče, jako je např. osvětlení kufru, varovná světla ve dveřích, osvětlení schránky spolujezdce apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...