Přejít na obsah

Vadné zapalovací cívky 1.2 HTP


Spiol

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

chcem sa spytat: uz mi 2x odisla cievka a dnes 3x, ale pred dvoma tyzdnami som si kupil kabel tak som si spravil diagnostiku a vyslo ze v tretom valci je chybna cievka. A otazka znie to vzdy odchadzaju cievky v poradi ci to bola len nahoda? Inac treba nieco cez VAG nastavovat po vymene ci nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim som v presove a mam pruser, nestartuje mi auto neviem preco vie mi niekto poradit co moze byt problem?z nicoho nic nechce startovat, indukcne cievky su vsetky vymenene a VAG kabel mi ostal v kosiciach a nemam ako spravit diagnostiku a neviem co moze byt zle auto v podstate nastartuje ale hned zdochne :(((..pls poradte nieco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte,mam takovy problem a to na otcově Fabii 1.2. 47 kw rv 2004.Najeto 130 tis.km.Po ranim startu se nějak motoru nechtělo naskočit a škubal,po chvili v pohodě.Dalšich asi 10 startu taky zatim v poho.Jinak auto jezdi na lpg,tam se vyskytuje taky problem že při provozu na lpg a při jizdě do kopce nebo podřazeni na nižši otačky začne auto trochu škubat jako by dochazel plyn.Je to dost nepřijemne.Na diagnostice jsem byl před 14 dny a nic to neukazalo,zkusim ještě zajet znovaAle co mě trošku zarazilo když jsem kouk na zapalovaci civky tak jsou na 2 ks celkem dost vyrazne boule,3 vypada v poho.Myslite že to muže byt těma civkama?Myslim že by povrch těch civek měl byt asi uplně hladky ne?Děkuji za připadne nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...