Přejít na obsah

Havárie OCTAVIA


whiskadelic

Doporučené příspěvky

ja jsem taky blbnul, ale v ty dobe max z zigulem :) samo ze se snim taky dalo zabit...jezdil 160 s kopce :))) ale proste kdyz nema nekdo vrozeny pud sebezachovy a odpovednosti za druhe, tak to konci takhle.... jen me nejde do hlavy, ze ten strom vydrzel...a pritom to neni nejakej tlustej kmen ale par kminku dohromady, jak sem koukal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No díky bohu, že jsem všechny pičoviny v mládí úspěšně přežil.

Sem tam se to někomu nepodaří, ale blbnuli jsme všichni.

ono blbnutí a blbnutí, rozpůlit Octávku už není blbnutí, nevím kolik jeli, asi násobně víc než jen na blbnutí

presne tak, to musela bejt desna pecka.... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem taky blbnul, ale v ty dobe max z zigulem :) samo ze se snim taky dalo zabit...jezdil 160 s kopce :))) ale proste kdyz nema nekdo vrozeny pud sebezachovy a odpovednosti za druhe, tak to konci takhle.... jen me nejde do hlavy, ze ten strom vydrzel...a pritom to neni nejakej tlustej kmen ale par kminku dohromady, jak sem koukal...

ono když to nasčítáš tak je z toho pěkný kmen s velkou pevností a odřený není moc vysoko, bohužel při jakémkoliv nárazu do stromu nebo sloupu bokem je z auta bumerang a drtí se všechno,

obecně mě dost děsí počet stromů okolo našich cest, ve světě nejsou u hlavních snad vůbec, taktéž příkopy - prostě vyletíš do kukuřice a jseš v poho, u nás se zabiješ o strom, protože z cesty není úniku nebo se zapíchneš do příkopu příp. můstku pro vjezd na pole :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No díky bohu, že jsem všechny pičoviny v mládí úspěšně přežil.

Sem tam se to někomu nepodaří, ale blbnuli jsme všichni.

ono blbnutí a blbnutí, rozpůlit Octávku už není blbnutí, nevím kolik jeli, asi násobně víc než jen na blbnutí

presne tak, to musela bejt desna pecka.... <_<

škoda, že nebyla svodidla, v takové zatáčce by asi měly být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nechápu... Lidi jezdí jako hovada :angry: Sice na to občas taky šlápnu, ale pud sebezáchovy mi to nedovolí tam, kde se to prostě nedá:( Kdybych včera nedával při cestě do Práglu pozor, tak jsem moh kvůli jedný krávě skončit v nemocnici nebo možná v rakvi... Co já, ale ty 3 kámoši, co jsem vezl a měl za ně odpovědnost...

Editováno: , autor: Kuči
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem včera jel z Brna směrem na Svitavy, ale co tam někteří volové vymýšleli, no to bylo hustý. Plná plná, předjíždí se, já skoro jedu příkopem a borec neuhne, nezařadí se a pádí dál. A to rozhodně nebyl sám. A tech pomníčku kolem této silnice tam není málo :huh::huh::huh::huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...